Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Münihte eylül ayına kadar evimi kiraya veriyorum

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
omrll

Münihte eylül ayına kadar evimi kiraya veriyorum

Mesaj gönderen omrll » Çrş May 30, 2018 9:24 pm

Evin kirası herşey dahil 845 EURO(internet 100mb hızında sınırsız).Full eşyalı 22 küsür metre kare.Evin yeri direk Laim tren istasyonunun yanında yürüme ile 3-4 dk ,merkeze 10-15 dk mesafede.Yaz için türkiye ye dönücem okul başlayınca geri gelicem bu sürede de eve boş yere para vermemek için benim yerime geçicek kiracı arıyorum.

John

Re: Münihte eylül ayına kadar evimi kiraya veriyorum

Mesaj gönderen John » Cum Haz 01, 2018 1:32 am

İnşallah en yakın zamanda kiracı bulursunuz. Hep merak etmişimdir, 845 EURO aylık ev giderini nasıl karşılıyorsunuz? Bloke hesaptan gelen 720 Euro belli ki kimseye Münih'te ya da Frankfurt'ta tek başına yaşamak için (WG dışı, tek kişilik evden bahsediyorum) yetecek bir para değil. Allah kimseye geçim derdi vermesin.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cum Haz 01, 2018 11:07 am

valla o ev hemen kapilir büyük ihtimal. ama dikkat et baska bi arkadasim yapti onu ve kirayi vs düzgün alamadi.

ayrica bastan herseyi kagit üzerinde düzgün yap. eger kontratta yazmiyosa ve daha önceden yoksa untermiete izinli diye ev sahibinden izin alman lazim, mümkünse yazili yap. ayni sekilde gelecek kisiyle de kagit kürek tam olsun. en ufak seyde yakarlar :)

omrll

Mesaj gönderen omrll » Cum Haz 01, 2018 2:29 pm

welly275 yazdı: Cum Haz 01, 2018 11:07 am valla o ev hemen kapilir büyük ihtimal. ama dikkat et baska bi arkadasim yapti onu ve kirayi vs düzgün alamadi.

ayrica bastan herseyi kagit üzerinde düzgün yap. eger kontratta yazmiyosa ve daha önceden yoksa untermiete izinli diye ev sahibinden izin alman lazim, mümkünse yazili yap. ayni sekilde gelecek kisiyle de kagit kürek tam olsun. en ufak seyde yakarlar :)
Tavsiye için teşekkürler.Başka nerelere ilan verebilirim bildiğin bir yer varmı ?

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cum Haz 01, 2018 5:15 pm

facebookta bir iki sayfa var orada yazabilirsin. onun disinda ögrenci gruplari da var.

wg gesucht var oraya da ilan verebilirsin.