Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Testdaf vorbereitung kurs

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Uraz

Testdaf vorbereitung kurs

Mesaj gönderen Uraz » Sal Nis 24, 2018 6:52 pm

Merhabalar herkese,
Arkadaşlar b1i yarım, b2 ve c1 i tam olarak giessende aldım. Mayıs ayındaki testdaf içinde kayıt yapmıştım ama c1 sınavını başaramadım kendi kursumda bundan dolayı da vorbereitung da katılma hakkını kaybettim.
Şimdi kendime bir kurs bulmam gerekiyor ama asıl önemlisi iyi eğitime ulaşma problemi. Maalesef kurslar çok başarısız.
Sizin iyi önerebileceğiniz, öncelik olarak giessen-frankfurt bölgesi ya da çok çok uzaklar da olabilir; eğer iyiyse gerçekten eğitimi, önerileri alırsam çok mutlu olurum.
Teşekkürler!

kiss25

Re: Testdaf vorbereitung kurs

Mesaj gönderen kiss25 » Sal Nis 24, 2018 7:06 pm

Kurs önermeyecegim ama sunu hatirlatmak isterim önemli olan kursun degil kisinin iyi olup siki calismasi , kurs sadece yardimci oluyor insana biraz o kadar %40 kurs %60 kiside bitiyor olay , icine fazla dert etme diye yazdim yani kurs olayini :)
Arkadaslar ben erkegim =)

Uraz

Mesaj gönderen Uraz » Sal Nis 24, 2018 7:11 pm

kiss25 yazdı: Sal Nis 24, 2018 7:06 pm Kurs önermeyecegim ama sunu hatirlatmak isterim önemli olan kursun degil kisinin iyi olup siki calismasi , kurs sadece yardimci oluyor insana biraz o kadar %40 kurs %60 kiside bitiyor olay , icine fazla dert etme diye yazdim yani kurs olayini :)
Doğru söylüyosun çok, katılıyorum. Kurs sadece ilerleme sürecini hızlandırıyor, ve bir ayda ne kadar hızlı yol katedebilirsem o kadar iyi, ondan dolayı öneriler olursa başlarım olmazsa mecburen zaten yanlız çalışıcam:)

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Sal Nis 24, 2018 7:15 pm

Uraz yazdı: Sal Nis 24, 2018 7:11 pm Doğru söylüyosun çok, katılıyorum. Kurs sadece ilerleme sürecini hızlandırıyor, ve bir ayda ne kadar hızlı yol katedebilirsem o kadar iyi, ondan dolayı öneriler olursa başlarım olmazsa mecburen zaten yanlız çalışıcam:)
Heidelberg FU nun Testdafvorbereitungunu arkadaslarim önermisti ben orada b2ye kadar yaptim testdafina gitmedim ama orada Matthias diye bir hoca var herkes baya begeniyordu
Arkadaslar ben erkegim =)

selen

Mesaj gönderen selen » Sal Nis 24, 2018 8:04 pm

Uraz yazdı: Sal Nis 24, 2018 6:52 pm Merhabalar herkese,
Arkadaşlar b1i yarım, b2 ve c1 i tam olarak giessende aldım. Mayıs ayındaki testdaf içinde kayıt yapmıştım ama c1 sınavını başaramadım kendi kursumda bundan dolayı da vorbereitung da katılma hakkını kaybettim.
Şimdi kendime bir kurs bulmam gerekiyor ama asıl önemlisi iyi eğitime ulaşma problemi. Maalesef kurslar çok başarısız.
Sizin iyi önerebileceğiniz, öncelik olarak giessen-frankfurt bölgesi ya da çok çok uzaklar da olabilir; eğer iyiyse gerçekten eğitimi, önerileri alırsam çok mutlu olurum.
Teşekkürler!
merhaba uraz,
ben testdaf kursunu hamburgda did-deutsch institut de yaptım, hocalarını değiştirirler mi bilmiyorum ama orası çok iyiyidi, bir sor istersen Julian Marioulas veriyorsa yine, git derim ben. Kullandıkları kitap da güzel.

Uraz

Mesaj gönderen Uraz » Sal Nis 24, 2018 8:29 pm

selen yazdı: Sal Nis 24, 2018 8:04 pm merhaba uraz,
ben testdaf kursunu hamburgda did-deutsch institut de yaptım, hocalarını değiştirirler mi bilmiyorum ama orası çok iyiyidi, bir sor istersen Julian Marioulas veriyorsa yine, git derim ben. Kullandıkları kitap da güzel.
O kursun frankfurtta da eğitimi varmış. Ben internetten baktığımda gördüm de eğitimine emin olamadım tanımadığım için. Kitap olarak neyi kullanıyorlardı?

selen

Mesaj gönderen selen » Sal Nis 24, 2018 9:20 pm

Uraz yazdı: Sal Nis 24, 2018 8:29 pm O kursun frankfurtta da eğitimi varmış. Ben internetten baktığımda gördüm de eğitimine emin olamadım tanımadığım için. Kitap olarak neyi kullanıyorlardı?
Testdaf-Training 20.15: Vorbereitung auf den Test Deutsch als Fremdsprache

yani hocası iyiydi,ama frankfurtta nasıldır bilmiyorum