Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap İptali

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
mcank

Bloke Hesap İptali

Mesaj gönderen mcank » Cum Nis 13, 2018 4:52 pm

Arkadaşlar merhaba şuanda berlindeyim ancak okul umduğum gibi çıkmadığından Türkiye'ye dönüş yapacağım. İşbankasındaki bloke hesabımı da iptal ettireceğim dolayısıyla. Bunu nasıl yapabilirim ? Hangi belgelere ihtiyacım var ?

herr_sieben

Re: Bloke Hesap İptali

Mesaj gönderen herr_sieben » Cmt Nis 14, 2018 12:05 am

mcank yazdı: Cum Nis 13, 2018 4:52 pm Arkadaşlar merhaba şuanda berlindeyim ancak okul umduğum gibi çıkmadığından Türkiye'ye dönüş yapacağım. İşbankasındaki bloke hesabımı da iptal ettireceğim dolayısıyla. Bunu nasıl yapabilirim ? Hangi belgelere ihtiyacım var ?
bence oradayken banka ile görüş dönüş yapacagını belirt ve oturum durumunu acıkla cünki red alsaydın red kagıdı yeterli olabilirdi

gnrszn

Mesaj gönderen gnrszn » Cmt Nis 14, 2018 2:29 am

mcank yazdı: Cum Nis 13, 2018 4:52 pm Arkadaşlar merhaba şuanda berlindeyim ancak okul umduğum gibi çıkmadığından Türkiye'ye dönüş yapacağım. İşbankasındaki bloke hesabımı da iptal ettireceğim dolayısıyla. Bunu nasıl yapabilirim ? Hangi belgelere ihtiyacım var ?
Neden dönüş yapcaksın ya,o kadar uğraşıp gitmişsin.Okulun neyini beğenmedin çok merak ettim açıkcası.Belki 1-2 dönem okuduktan sonra başka üniye geçebilirsin?

Bilu1

Mesaj gönderen Bilu1 » Pzr Nis 15, 2018 11:18 am

Ausländerbehörde'den alacağın kağıtla bloke hesabını kapatabilirsin diye biliyorum.

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Pzr Nis 15, 2018 6:27 pm

yanlis hatirlamiyorsam isbank in sistemi ülkene dönersen parani ülkendeki hesaina yatiriyorlar her ay ama yinede arayip sor derim degismis olabilri
Arkadaslar ben erkegim =)