Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ösym Sonuç belgesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
munchener

Ösym Sonuç belgesi

Mesaj gönderen munchener » Cum Oca 12, 2018 7:55 am

Merhabalar,
SoSe 18 için başvurumu uniassist üzerinden yaptım ancak aklıma takılan bir soru var; Ösym sonuç belgem ve yeminli tercümesi sadece noter onaylı ve konsolosluk tarafından tasdiklettiremedim. geçen seneki vize işlemlerim ve RUB dil kursu kabulü sırasında bir sorun çıkmamıştı ancak uniassistin tutumu nasıl olur? Belgenin aslında orjinal gibi olduğunun ve internetten kontrolünün yapılabileceğinin farkında mıdır uniassist çalışanları? Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Ösym Sonuç belgesi

Mesaj gönderen Physiker » Cum Oca 12, 2018 6:54 pm

Lise mezunuysan ve lisans icin basvuru yaptiysan kabul etmezler. Yüksek lisans icinse ve diger belgeler onayliysa problem olmaz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

munchener

Mesaj gönderen munchener » Cum Oca 19, 2018 9:33 pm

Physiker yazdı: Cum Oca 12, 2018 6:54 pm Lise mezunuysan ve lisans icin basvuru yaptiysan kabul etmezler. Yüksek lisans icinse ve diger belgeler onayliysa problem olmaz.
Tesekkürler cevabiniz icin, ancak gecen gün uniassisti aradim ve bir problem olmayacagini, belge üzerindeki koddan dogrulugunu kontrol ettiklerini söylediler. Umarim sadece bastan savmak icin dememistir telefondaki bey :D

Kullanıcı avatarı
Riemann

Mesaj gönderen Riemann » Pzr Nis 08, 2018 10:45 am

munchener yazdı: Cum Oca 19, 2018 9:33 pm Tesekkürler cevabiniz icin, ancak gecen gün uniassisti aradim ve bir problem olmayacagini, belge üzerindeki koddan dogrulugunu kontrol ettiklerini söylediler. Umarim sadece bastan savmak icin dememistir telefondaki bey :D
Merhaba, gelişmeleri paylaşmak ister misiniz? :)
Bir de ÖSYM Sonuç Belgesi'ni e-devlet'ten mi çıkarttınız yoksa ıslak imzalı mı aldınız? Doğrulama kodu bilgisi ÖSYM'den dilekçeyle alınan ıslak imzalı belgelerde de oluyor mu?

nepharyl_

Mesaj gönderen nepharyl_ » Pzt Nis 09, 2018 11:08 am

merhaba. ben de lisans icin basvurmustum zamaninda uni assistten ve yalnizca osym onayli degildi. sikinti olmamisti.