Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TestDAF ödemesi hakkında ?

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Venceremos1940

TestDAF ödemesi hakkında ?

Mesaj gönderen Venceremos1940 » Çrş Kas 23, 2016 3:07 pm

Merhaba arkadaşlar,

TestDAF kayıt için ödenmesi gereken ücreti testdaf.de sitesinden kredi kartı ile ödememi söylediler. Ve saatlerdir uğreşıyorum yapamadım bi el atıverin nereden ödeniyor bu şey

Zohnie2

Re: TestDAF ödemesi hakkında ?

Mesaj gönderen Zohnie2 » Çrş Kas 23, 2016 6:46 pm

Gerekli yerleri secip(Sinava girmek istedigin yer) devama tikladiginda, kendin ile ilgili bilgileri dolduruyorsun. Sonrasinda devam dediginde direk ödeme ekrani cikar, orada kredi karti bilgilerin ile ödemeyi tamamlarsin TAN numarani alirsin vs. Eger bir dil kursunda vericeksen genelde hepsi kurs kayitla aliyor ya da konusup onlarin hesabina ödüyorsun sana TAN numarasini email ile ulastiriyorlar. Ayriyetten bazi yerlerde sinav günü de ödeme yapilabiliyor bildigim kadariyla ama girecegin yerle konusman lazim ve süre bitmeden TAN numarasini girerek kaydini tamamlaman lazim. Iyi sanslar.

Kaolardo

Mesaj gönderen Kaolardo » Çrş Şub 28, 2018 1:41 pm

Benimde sorum ben almanyada gircem ama parayı babamın Türkiyede ki kredi kartindan ödeyebilirmiyim testdaf.de den yoksa illa alman kartı mı olması lazım yada illa kredikartı mı olması lazım banka kartı olur mu

Uraz

Mesaj gönderen Uraz » Çrş Şub 28, 2018 4:17 pm

Venceremos1940 yazdı: Çrş Kas 23, 2016 3:07 pm Merhaba arkadaşlar,

TestDAF kayıt için ödenmesi gereken ücreti testdaf.de sitesinden kredi kartı ile ödememi söylediler. Ve saatlerdir uğreşıyorum yapamadım bi el atıverin nereden ödeniyor bu şey
Testdafta yer bulabilmeyle ilgili birşey danışmak istiyorum. Çok dolu oluyo, ve verilen tarihin hemen işk dakikalarında yapmalısını kaydı, hemen doluyo diyolar, sizde de öyle bi sıkıntı oldu mu?

canpolat caner

Mesaj gönderen canpolat caner » Prş Mar 01, 2018 12:41 am

Arkadaslar , Testdaf a kayit yaptirmak istiyorsaniz bu isi kayitlar acilmadan (örnegin 01.03.2018 de kayitlar aciliyor) 1 hafta veya 3 gün gibi bir süre cercevesinde halletmeniz lazim(bu durum sinava gireceniz yere göre degisir ) . Yani bu sinavin olacagi kurs merkezleri vardir ve bu yerler kayitlar baslamadan kisa bir süre önce(3-7 gün arasi) kayitlar baslar ve size Tan numarasi verir. Örnegin ; Düsseldorf ta oturuyorsaniz , Düsseldorf ta veya cevre sehirlerede bu sinavi hangi kurs yerleri yapiyor diye arastirip , kayitlar baslamadan kisa bi süre önce irtabata gecip Tan numarasi almaya calismalisiniz.(zaten ödemeyide genelde sinavi yapan kurslarda yapiyorsunuz). Ama bu kurumlar genelde Tan numaralarini kendi ögrencilerine öncelik sagliyacak sekilde sunuyor. O yüzden almanca kursuna yazilirken bu kurslari tercih etmenizi tavsiye ederim. Bunun disinda tabiki her sinav yapilacak kurs merkezlerinde Tan numarasi olayi yok ,yani önceden kayit olayi yok. Buralarda da yer kapabilmeniz icin sabah erken kalkip Tan numarasi istemeyen yerlerden yer kapmaya calismaniz lazim. Tabi bu durum biraz sikintili bir durum. Yer bulmaniz biraz zor olabilir. O yüzden seri olmaniz lazim. (TAN numarasi denilen olay size verilen kayit olabilmeniz icin bir sifre sadece)

Kaolardo

Mesaj gönderen Kaolardo » Prş Mar 01, 2018 1:14 am

türkiye deki kredi kartıyla almanya için ödeme yapabiliyo muyum ?