Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturum Kartındaki yanlış bilgi ülkeye giriş/çıkışta sorun olur mu ?

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
hunterqb

Oturum Kartındaki yanlış bilgi ülkeye giriş/çıkışta sorun olur mu ?

Mesaj gönderen hunterqb » Sal Oca 23, 2018 9:21 pm

Selamlar,

Daha önce konu açmıştım Oturum kartında pasaportumun bitiş tarihini yanlış yazmışlar bununla ilgili memura tekrar gittiğimde geri verdi bir şey olmaz önemli olan vizenin bitişi dedi yakın zamanda ülkemizi ziyaret etmeyi düşünüyorum sizce Almanya'ya giriş çıkışta bir problem olur mu ?

Pasaportumda öğrenci vizesi hala duruyor sadece oturum kartı verildiği için ungültig bastı memur ayrıca ne olur ne olmaz diye aok,anmeldung ve öğrenci belgesinide alıcam yanıma.

hunterqb

Re: Oturum Kartındaki yanlış bilgi ülkeye giriş/çıkışta sorun olur mu ?

Mesaj gönderen hunterqb » Çrş Oca 24, 2018 6:53 pm

Arkadaslar hicbir fikri olan yok mu ?

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Prş Oca 25, 2018 3:34 am

bisey olmaz sadece pasaport bitis tarihi yanlissa. en fazla sorar neden böyle diye, sen de anlatirsin yabancilar dairesine söyledim ama sorun olmaz dediler diye.

hunterqb

Mesaj gönderen hunterqb » Prş Oca 25, 2018 1:24 pm

welly275 yazdı: Prş Oca 25, 2018 3:34 am bisey olmaz sadece pasaport bitis tarihi yanlissa. en fazla sorar neden böyle diye, sen de anlatirsin yabancilar dairesine söyledim ama sorun olmaz dediler diye.
Tesekkur ederim welly hocam sadece bitis tarihi yanlis hayta gun ve yil dogru sadece ayi yanlis yazmislar geri kalan tum bilgiler dogru.