Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Paderborn´da kalacak yer (ACIL YARDIM)

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
haparya

Paderborn´da kalacak yer (ACIL YARDIM)

Mesaj gönderen haparya » Cum Oca 19, 2018 10:10 am

Merhaba
Ben aralik ayinda Almanya`ya geldim ve Universität Paderborn´a kayit yaptirdiktan sonra ocak ayinda da kursum basladi. Ancak maddi anlamda zorlanmamak icin 3 hafta boyunca Kassel´e Paderborn arasi gidip geldin. Ancak son olan firtina ve hava sartlarindan dolayi iki gündür cok fazla sorun yasadik. O yüzden sizden yardim istiyorum. Paderborn`da tanidiginiz oda arayan birisi ya da bildiginiz bir yurt var mi?

Ayrica bu konu hakkinda bilgisi olanlara bir soru soracagim. Sizce Paderborn`a tasinip yurtta ya da evde mi kalmali yoksa bu kurun bitimine kadar dayanip sonraki seviyelere Kassel´de bir kursta mi devam etmeli

Simdiden cevap yazacak tüm arkadaslara tesekkür ederim.

aykuterdem05

Re: Paderborn´da kalacak yer (ACIL YARDIM)

Mesaj gönderen aykuterdem05 » Pzr Oca 21, 2018 1:26 am

paderborn'da alois fuchs weg yurdu güzel yeni yapıldı çünkü, neden kasselde kaldığını çözemedim, kiralar aynıysa taşınman daha faydalı olur, her gün yol çekmezsin

haparya

Re: Paderborn´da kalacak yer (ACIL YARDIM)

Mesaj gönderen haparya » Çrş Oca 24, 2018 1:06 pm

aykuterdem05 yazdı: Pzr Oca 21, 2018 1:26 am paderborn'da alois fuchs weg yurdu güzel yeni yapıldı çünkü, neden kasselde kaldığını çözemedim, kiralar aynıysa taşınman daha faydalı olur, her gün yol çekmezsin
Kusura bakmayin biraz gec yanit veriyorum. Kassel´de teyzemde kaliyorum o nedenle her gün gidip geliyorum.
Bahsettiginiz yurtta da yer olmadigini söyemislerdi. Ekim ayinda yurda basvuru yaptim ama 1 yil sonra dönus yapabileceklerini söylediler.