Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

berlinde dil kurslari

Berlin eyaletinde yasam, egitim, universiteler
zombiebat

Re: berlinde dil kurslari

Mesaj gönderen zombiebat » Pzr May 07, 2017 8:31 pm

f+u academy of languages berline başladım deneyimlerimi yazayım dedim

okulde eğitim idare eder öğretmen iyi, istediğin zaman seviyene göre sınıf değiştirebiliyosun
konaklama rezalet internet bozuk 1 haftadır yapacaz dediler yapmadılar, geldiğimde her yer leş gibiydi onuda söyledim birebir temizlikçiye de söyledim yinede her yeri tam temizlememiş, rhinstrassedeki binalarda kalıyorum 30-40dk sürüyor okula varmak apartman dairesinin odalarını bölüp öğrencilere veriyolar yanımda kimse yok şuan öteki dairelerde ne halt olduğu belli olmayan insanlar var yüksek sesle müzik dinliyolar pazar günleri bile.

yani tavsiye etmem eğer benim gibi konaklama bulamadı ve mecbur kaldı iseniz düşünebilirsiniz anca tabi buna konaklama denir ise

ozanakss

Mesaj gönderen ozanakss » Cum Oca 05, 2018 10:25 pm

zombiebat yazdı: Pzr May 07, 2017 8:31 pm f+u academy of languages berline başladım deneyimlerimi yazayım dedim

okulde eğitim idare eder öğretmen iyi, istediğin zaman seviyene göre sınıf değiştirebiliyosun
konaklama rezalet internet bozuk 1 haftadır yapacaz dediler yapmadılar, geldiğimde her yer leş gibiydi onuda söyledim birebir temizlikçiye de söyledim yinede her yeri tam temizlememiş, rhinstrassedeki binalarda kalıyorum 30-40dk sürüyor okula varmak apartman dairesinin odalarını bölüp öğrencilere veriyolar yanımda kimse yok şuan öteki dairelerde ne halt olduğu belli olmayan insanlar var yüksek sesle müzik dinliyolar pazar günleri bile.

yani tavsiye etmem eğer benim gibi konaklama bulamadı ve mecbur kaldı iseniz düşünebilirsiniz anca tabi buna konaklama denir ise
Merhaba şuan gerçekten aradığım kişisin bende F+U academyde okuyan birini arıyordum ben konaklamamı hallettim okul olarak 7 ay A2 den B2 ye FU Berlinde eğitim almayı düşünüyordum fiyat olarakta uygun olduğu için dersler nasıl eğitim nasıl? Hangi kitaplarla ders anlatıyorlar ?

zombiebat

Mesaj gönderen zombiebat » Cum Oca 12, 2018 4:50 pm

ozanakss yazdı: Cum Oca 05, 2018 10:25 pm Merhaba şuan gerçekten aradığım kişisin bende F+U academyde okuyan birini arıyordum ben konaklamamı hallettim okul olarak 7 ay A2 den B2 ye FU Berlinde eğitim almayı düşünüyordum fiyat olarakta uygun olduğu için dersler nasıl eğitim nasıl? Hangi kitaplarla ders anlatıyorlar ?
Aylık 500euro pek uygun olduğunu düşünmüyorum. Kitaplar netzwerk ve aspekte neu