Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Marburg kabul belgesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
berkaybaltaci

Uni Marburg kabul belgesi

Mesaj gönderen berkaybaltaci » Pzt Oca 08, 2018 2:36 pm

Merhaba arkadaşlar.
Uni-assist üzerinden Marburg Üniversitesi'ne yaklaşık 2 ay önce Sommer Semester için başvuru yaptık arkadaşım ile. Ona Noel tatilinden önce kabul belgesi geldi ama bana herhangi bir cevap gelmedi negatif ya da pozitif. Araya Noel Tatili girdi. Normalde deadline'dan 4-6 hafta sonra cevap geliyor ama arkadaşıma olumlu cevap gelip bana hiç cevap gelmemesi endişelendirdi beni.
Karışıklık olma olasılığı var mı? Onun NC'si 2.9 benimkisi 3.0 . Geburtsort - isim - mezun olduğumuz okul - doğum yılımız aynı.
Sizce beklemeli miyim yoksa Uni Marburg'a e-mail atmalı mıyım?

Cevaplarınızı bekliyorum.

Not: Deadline 15 Ocak'ta bitiyor.

(2. post açmam gerekiyordu 3-4 hafta önce buna benzer bir post açmıştım)

mcank

Re: Uni Marburg kabul belgesi

Mesaj gönderen mcank » Pzt Oca 08, 2018 8:24 pm

İsimler falan aynı olsada başvuru numaraları farklı olduğundan öyle bir sorun olacağını zannetmiyorum. Ben de başvuralı 5 hafta oldu, araya noel de girdi tabi. Beklemekten başka çaremiz yok gibi.

berkaybaltaci

Mesaj gönderen berkaybaltaci » Sal Oca 09, 2018 1:17 am

mcank yazdı: Pzt Oca 08, 2018 8:24 pm İsimler falan aynı olsada başvuru numaraları farklı olduğundan öyle bir sorun olacağını zannetmiyorum. Ben de başvuralı 5 hafta oldu, araya noel de girdi tabi. Beklemekten başka çaremiz yok gibi.
Siz de mi Marburg'a başvurdunuz? N.C'niz kaç?

mcank

Mesaj gönderen mcank » Sal Oca 09, 2018 12:46 pm

Potsdam'a başvurdum ben