Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanyadan blokeli hesap açma

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Bavereski

Almanyadan blokeli hesap açma

Mesaj gönderen Bavereski » Sal Oca 02, 2018 7:23 pm

Arkadaşlar şu an almanyadayım burdan blokeli hesap açmam daha mı kısa sürer öyleyse ortalama kaç gün sürer bilgisi olan söyleyebilir mi kaç gündür cevap alamadık forumda şimdiden teşekkürler

maploping

Re: Almanyadan blokeli hesap açma

Mesaj gönderen maploping » Sal Oca 02, 2018 8:36 pm

Önünüzde Blokeli Hesap için 2 seçenek bulunuyor, bunlardan birincisi İş Bankası'nın Blokeli Öğrenci İşweb Hesabı diğeri ise Fintiba. Eğer orta seviyede İngilizce bilginiz varsa Fintiba'yı tavsiye ederim, diğerine göre daha kısa sürede açılıyor ve evrak onaylatma, postalama gibi kağıt kürek işleri yok. Ben buradan İş Bankası ile açtırdım ve yaklaşık 10 güne hesabım açıldı, Almanya'dan yapılırsa doğal olarak bu süre daha da azalacaktır.

Bavereski

Mesaj gönderen Bavereski » Çrş Oca 03, 2018 11:34 am

maploping yazdı: Sal Oca 02, 2018 8:36 pm Önünüzde Blokeli Hesap için 2 seçenek bulunuyor, bunlardan birincisi İş Bankası'nın Blokeli Öğrenci İşweb Hesabı diğeri ise Fintiba. Eğer orta seviyede İngilizce bilginiz varsa Fintiba'yı tavsiye ederim, diğerine göre daha kısa sürede açılıyor ve evrak onaylatma, postalama gibi kağıt kürek işleri yok. Ben buradan İş Bankası ile açtırdım ve yaklaşık 10 güne hesabım açıldı, Almanya'dan yapılırsa doğal olarak bu süre daha da azalacaktır.
Yanıt için teşekkür ederim bu bilgi işime yarayacaktır :)

Bavereski

Mesaj gönderen Bavereski » Çrş Oca 03, 2018 11:53 am

maploping yazdı: Sal Oca 02, 2018 8:36 pm Önünüzde Blokeli Hesap için 2 seçenek bulunuyor, bunlardan birincisi İş Bankası'nın Blokeli Öğrenci İşweb Hesabı diğeri ise Fintiba. Eğer orta seviyede İngilizce bilginiz varsa Fintiba'yı tavsiye ederim, diğerine göre daha kısa sürede açılıyor ve evrak onaylatma, postalama gibi kağıt kürek işleri yok. Ben buradan İş Bankası ile açtırdım ve yaklaşık 10 güne hesabım açıldı, Almanya'dan yapılırsa doğal olarak bu süre daha da azalacaktır.
Belki yardımım dokunur almanyadan açılmıyormuş blokeli hesap iş bankasından alman konsolosluğundan onaylı evrak gerekiyormuş