Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil eğitimi öğrencileri için burs

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Uraz

Dil eğitimi öğrencileri için burs

Mesaj gönderen Uraz » Pzr Kas 12, 2017 10:17 pm

Arkadaşlar merhaba herkese,
Almanya’da dil eğitimi alıyorum ve bir süredir bursları inceliyorum ve uygun bir tane çıkarsa başvurmayı planlıyorum ancak DAAD’ın dışında dil eğitimi öğrencilerine burs veren bir kuruma rastlamadım. Onun da bi şartı Türkiye’de öğrenciliğinin devam ediyo olmasıymış.
Sizin almanca eğitimi alan öğrenciler için burslar hakkında bilginiz var mı?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Dil eğitimi öğrencileri için burs

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Kas 13, 2017 2:36 am

Kurs ögrencilerine burs verilmiyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

judavidx

Mesaj gönderen judavidx » Sal Kas 14, 2017 12:30 am

Merhaba Benim 21 kasım salı günü dil kursu için vize randevum var bütün belgelerim eksiksiz hazır. şartlı kabulüm yok ,, ama A1 sertifikam var tek merak ettiğim davetiyemin arkasında glaubhaft gemacht işaretli , diğer 3 seçenek boş bu ne anlama geliyor. birde sponsorum gerekli belgeleri ordan yabancılar polisine verdi benimde götürmem gerekir mi? teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Kas 14, 2017 5:51 pm

judavidx yazdı: Sal Kas 14, 2017 12:30 am Merhaba Benim 21 kasım salı günü dil kursu için vize randevum var bütün belgelerim eksiksiz hazır. şartlı kabulüm yok ,, ama A1 sertifikam var tek merak ettiğim davetiyemin arkasında glaubhaft gemacht işaretli , diğer 3 seçenek boş bu ne anlama geliyor. birde sponsorum gerekli belgeleri ordan yabancılar polisine verdi benimde götürmem gerekir mi? teşekkürler
Diger 3 secenek bir anlama gelmiyor. Belge götürmen gerekmiyor ek olarak.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

judavidx

Mesaj gönderen judavidx » Çrş Kas 15, 2017 11:56 am

Merhaba randevum var ama hangi bilgi notu benim için geçerli bilmiyorum idata da bilgi veremedi.. ben dil kursumdan sonra üniversiteye başvuru yapmak ve türkiyeye geri dönmeden kalmak istiyorum herhangi bir kabul yada şartlı kabulüm yok bana 26 nolu bilgi notu geldi mail olarak orada da dil kursundan sonra almanyadan çıkmak zorunda olduğum yazıyor. Yardımcı olurmusunuz