Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Küçük bir soru

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ozanakss

Küçük bir soru

Mesaj gönderen ozanakss » Sal Kas 07, 2017 10:36 pm

Üniversite kabulum var ama vizeye başvurmadan bloke hesap açabilirmiyim? Bazı yerlerde vize randevusuda gerekiyor yazıyor doğrumudur? Ben herşeyi hallettikten sonra vize için randevu alacağım sorun olurmu?

hunterqb

Re: Küçük bir soru

Mesaj gönderen hunterqb » Sal Kas 07, 2017 10:40 pm

Deutsche Bank ve İşbankasında yoğunluğa bağlı olarak 2-3 haftayı bulabiliyor bu yüzden irtibata geçin ve ona göre plan yapın alternatif olarak Fintiba var 5 günde herşeyiniz halloluyor ben şahsen memnun kaldım ama prosedürü biraz fazla fakat hala 1 aydan fazla süredir Almanya'da olup hesabını aktive edemeyenler var.

ozanakss

Mesaj gönderen ozanakss » Sal Kas 07, 2017 11:41 pm

hunterqb yazdı: Sal Kas 07, 2017 10:40 pm Deutsche Bank ve İşbankasında yoğunluğa bağlı olarak 2-3 haftayı bulabiliyor bu yüzden irtibata geçin ve ona göre plan yapın alternatif olarak Fintiba var 5 günde herşeyiniz halloluyor ben şahsen memnun kaldım ama prosedürü biraz fazla fakat hala 1 aydan fazla süredir Almanya'da olup hesabını aktive edemeyenler var.
Teşekkür ederim bir sorum daha var Vize randevusu almama gerek yok demi ?

hunterqb

Mesaj gönderen hunterqb » Çrş Kas 08, 2017 12:30 am

ozanakss yazdı: Sal Kas 07, 2017 11:41 pm Teşekkür ederim bir sorum daha var Vize randevusu almama gerek yok demi ?
Tabikide gerek var özellikle yazın geç tarihlere randevu veriliyor yoğunluktan dolayı kışın nasıl olur bilemem yinede dikkatli olmanız gereken konu.

kgultekinn

Mesaj gönderen kgultekinn » Pzt Kas 13, 2017 11:16 pm

hunterqb yazdı: Çrş Kas 08, 2017 12:30 am Tabikide gerek var özellikle yazın geç tarihlere randevu veriliyor yoğunluktan dolayı kışın nasıl olur bilemem yinede dikkatli olmanız gereken konu.
herhangi bir şubeden açılabiliyor bloke hesap değil mi?