Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Heidelbergde dil kursu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Mr.imanow

Heidelbergde dil kursu

Mesaj gönderen Mr.imanow » Sal Kas 07, 2017 7:43 pm

Merhabalar... Heidelbergde dil kursu okuyan varmi? Varsa lütfen yazsin

dreas

Re: Heidelbergde dil kursu

Mesaj gönderen dreas » Sal Kas 07, 2017 9:33 pm

Mr.imanow yazdı: Sal Kas 07, 2017 7:43 pm Merhabalar... Heidelbergde dil kursu okuyan varmi? Varsa lütfen yazsin
Ben varım dostum

Mr.imanow

Mesaj gönderen Mr.imanow » Çrş Kas 08, 2017 10:02 pm

dreas yazdı: Sal Kas 07, 2017 9:33 pm Ben varım dostum
Merhaba dreas.. vaktini aldigim icin özür dilerim.. ama bazi sorularim vardi.. dil kursu icin basvuru sartlari neler, hangi belgeler gerekiyor? Ve kursu bitirib testdaf ve ya dsh aldiktan sora direkt olaraq unide okumaya baslaya bilirmiyim? Cokk tewekkurlerr

dreas

Mesaj gönderen dreas » Çrş Kas 08, 2017 10:19 pm

Olur mu dostum ne kusuru bende senin gibi sora sora öğrendim. Dil kursu için başvuru şartı yok. Direk hangi seviyede olursan ol başlayabiliyorsun. Ama vize almanı kolaylaştırması için inandırıcı olması için Türkiye’de dil eğitimine başlamanı tavsiye ederim.Kursun ücretini ve bloke hesaba kalıcağın süre kadar ödemeyi yapıyorsun.Ana hatlarıyla bu. Ben fintiba kullandım bloke hesap için. Birde sana asıl önerim kalacağın yeri kurstan ayarlamaya bakmalısın bütçene uygun olarak çünkü Heidelberg konaklama konusunda sıkıntılı bir yer. Yer bulmak çok zor her yer dolu boş yer bulmak imkansıza yakın kendin ayarlarsan.İnternet sitelerinde boş evler var şeklinde düşünme ben öyle yaptım yanılırsın.Aynı zamanda konaklama ciddi anlamda pahalı geldi bana. Ortalama küçücük tek odalar 350 400 eurodan başlıyor

Mr.imanow

Mesaj gönderen Mr.imanow » Pzr Kas 12, 2017 11:09 pm

dreas yazdı: Çrş Kas 08, 2017 10:19 pm Olur mu dostum ne kusuru bende senin gibi sora sora öğrendim. Dil kursu için başvuru şartı yok. Direk hangi seviyede olursan ol başlayabiliyorsun. Ama vize almanı kolaylaştırması için inandırıcı olması için Türkiye’de dil eğitimine başlamanı tavsiye ederim.Kursun ücretini ve bloke hesaba kalıcağın süre kadar ödemeyi yapıyorsun.Ana hatlarıyla bu. Ben fintiba kullandım bloke hesap için. Birde sana asıl önerim kalacağın yeri kurstan ayarlamaya bakmalısın bütçene uygun olarak çünkü Heidelberg konaklama konusunda sıkıntılı bir yer. Yer bulmak çok zor her yer dolu boş yer bulmak imkansıza yakın kendin ayarlarsan.İnternet sitelerinde boş evler var şeklinde düşünme ben öyle yaptım yanılırsın.Aynı zamanda konaklama ciddi anlamda pahalı geldi bana. Ortalama küçücük tek odalar 350 400 eurodan başlıyor
Peki kursu bitirdikten sonra DSH ve ya Testdaf verdigimde uni beni direkt olarak kabul ediyormu? Yani yeniden belgeler vermeye gerek varmi... bi de sitede 2 farkli ucret var.. 1000€ ve 350€ bunlarin farkini bilmek isterdim

dreas

Mesaj gönderen dreas » Pzr Kas 12, 2017 11:48 pm

Mr.imanow yazdı: Pzr Kas 12, 2017 11:09 pm Peki kursu bitirdikten sonra DSH ve ya Testdaf verdigimde uni beni direkt olarak kabul ediyormu? Yani yeniden belgeler vermeye gerek varmi... bi de sitede 2 farkli ucret var.. 1000€ ve 350€ bunlarin farkini bilmek isterdim
5 günlüğüne Türkiye’ye geldim.İstersen döndüğümde sorup öğrenebilirim senin için

Mr.imanow

Mesaj gönderen Mr.imanow » Pzt Kas 13, 2017 12:29 am

dreas yazdı: Pzr Kas 12, 2017 11:48 pm 5 günlüğüne Türkiye’ye geldim.İstersen döndüğümde sorup öğrenebilirim senin için
Iyi olur.. sana da zahmet olucak :) ..bu arada bende lise puanlari hepsi yuksek yani 1 universite ortalamam 89 civarinda.. umarim faydasi olur :D

dreas

Mesaj gönderen dreas » Cmt Kas 18, 2017 10:53 am

Hocam ben döndüm özelden numaranızı yazarsanız whatsapp üzerinden konusuruz aklına takılanlar için yardımcı olayım