Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ne isin var bu yastan sonra !!

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
uugur4

Ne isin var bu yastan sonra !!

Mesaj gönderen uugur4 » Çrş Kas 01, 2017 7:13 pm

Arkadaslar herkese selamlar ..
29 yasindayim lisans duzeyinde bir egitim almak amaciyla gitmek istiyorum .. denizcilik (guverte ) olarak onlisans diplomam var ya bu diplomayi kullarak yada lise mezunu turkiyede bir universiteye yerlesmis gibi basvurular yapacagim .. ilk etapta sorularim sunlar

1.mevcut guverte onlisans diplomami ilgili bolumde lisansa tamamlama gibi bir sansim var mi ? Yoksa bu diplomam sadece herhangi bir uni.de ilgili bir bolume alinmami bir miktar kolaylastirir mi ?

2. Anladigim kadariyla siralama okul basvuru > sartli kabul > dil kursu > kesin kabul seklinde ilerliyor dil kursu suresince parttime calismam mumkun olur mu ? Ogrenci vizesi sahibi calisabilir dil kursu icin giden calisamaz diye okudum ..

3. Denizcilik veya Spor (antrenorluk) olarak onereceginiz universite/programlar varsa lutfen yardimci olunuz ..
herkese iyi aksamlar

dreas

Re: Ne isin var bu yastan sonra !!

Mesaj gönderen dreas » Çrş Kas 01, 2017 9:16 pm

uugur4 yazdı: Çrş Kas 01, 2017 7:13 pm Arkadaslar herkese selamlar ..
29 yasindayim lisans duzeyinde bir egitim almak amaciyla gitmek istiyorum .. denizcilik (guverte ) olarak onlisans diplomam var ya bu diplomayi kullarak yada lise mezunu turkiyede bir universiteye yerlesmis gibi basvurular yapacagim .. ilk etapta sorularim sunlar

1.mevcut guverte onlisans diplomami ilgili bolumde lisansa tamamlama gibi bir sansim var mi ? Yoksa bu diplomam sadece herhangi bir uni.de ilgili bir bolume alinmami bir miktar kolaylastirir mi ?

2. Anladigim kadariyla siralama okul basvuru > sartli kabul > dil kursu > kesin kabul seklinde ilerliyor dil kursu suresince parttime calismam mumkun olur mu ? Ogrenci vizesi sahibi calisabilir dil kursu icin giden calisamaz diye okudum ..

3. Denizcilik veya Spor (antrenorluk) olarak onereceginiz universite/programlar varsa lutfen yardimci olunuz ..
herkese iyi aksamlar
İkinci soruna cevap vereyim.Dil kursu boyunca çalışamazsınız

capsaicin

Mesaj gönderen capsaicin » Çrş Kas 01, 2017 9:30 pm

dreas yazdı: Çrş Kas 01, 2017 9:16 pm İkinci soruna cevap vereyim.Dil kursu boyunca çalışamazsınız
resmi olarak çalışma izni alanlar olabiliyor yine de.

avarose

Mesaj gönderen avarose » Prş Kas 02, 2017 1:56 am

başlığı neden bu şekilde açtınız ?

herr_sieben

Mesaj gönderen herr_sieben » Prş Kas 02, 2017 11:11 am

yeterlillik sagladın mı yas ikinci plan adamlar sende potansiyel oldugunu anlmalı donanımlı ve dolu bi geçmişle git bence

uugur4

Mesaj gönderen uugur4 » Prş Kas 02, 2017 2:30 pm

avarose yazdı: Prş Kas 02, 2017 1:56 am başlığı neden bu şekilde açtınız ?
30yasina gelmis,kurulu duzen sahibi,sevmese de iyi ucretli bir isinsan sahibiyken tasi taragi toplayip gitmekten soz konusu olunca boyle bir baslik actim . Cunku cogunuz yuksek lisans master doktora veya liseden sonra uni icin arama yaptiginiz yerde ben min. 10yil kayipla bu arastirmayi yapiyorum..

avarose

Mesaj gönderen avarose » Prş Kas 02, 2017 9:04 pm

uugur4 yazdı: Prş Kas 02, 2017 2:30 pm 30yasina gelmis,kurulu duzen sahibi,sevmese de iyi ucretli bir isinsan sahibiyken tasi taragi toplayip gitmekten soz konusu olunca boyle bir baslik actim . Cunku cogunuz yuksek lisans master doktora veya liseden sonra uni icin arama yaptiginiz yerde ben min. 10yil kayipla bu arastirmayi yapiyorum..
aslında ben de benzer durumdayım.

herr_sieben

Mesaj gönderen herr_sieben » Prş Kas 02, 2017 10:36 pm

neden olmasınn