Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Denklik yök

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Mustafamsf

Denklik yök

Mesaj gönderen Mustafamsf » Cum Eki 27, 2017 4:01 pm

Merhabalar,
Almanya hichschule hannover üniversitesi makine mühendisligi bölümünden mezunum. Yök denkligimi vermedi sts sinavina girmem gerektigini söyledi. Ayni üniversite mezunu Endüstri mühendisi arkadasim denkligini aldi. Konu ile ilgili bilgisi olan bana yardimvi olabilir mi? Ne yapmak lazim. Tesekkürler

Kullanıcı avatarı
welly275

Re: Denklik yök

Mesaj gönderen welly275 » Cum Eki 27, 2017 7:19 pm

itiraz edeceksin tabi yökün kendine itirazda bulunabiliyosan. mahkeme üzerinden itiraz edecen derlerse yapacak baska bi caren yok. ya da yöke gidip randevu alarak denklik icin yetkili birile görüsecen tabi kaile alirlarsa. orda detayli olarak sorabilirsin neden vermediklerini

Mustafamsf

Re: Denklik yök

Mesaj gönderen Mustafamsf » Cmt Eki 28, 2017 1:22 pm

Gittim görüstüm. Hic bir faydasi olmuyor. Kimseyi dinlemiyorlar. Neden belli degil neye göre saymadiklarina cevap yok. Sadece Sts sinavina girilmesi gerektigi tebligati veriyorlar. Makine mühendisliginden denklik alan var mk acaba hochschule olarak. Saygilar