Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ingilizce Yuksek lisans

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
akerh

Ingilizce Yuksek lisans

Mesaj gönderen akerh » Pzr Eki 01, 2017 5:28 pm

Merhaba , Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim , ortalamam 3.00 iki kere erasmus eğitimi ile polonyaya gittim farklı zamanlarda , gelecek yıl için almanyada ingilizce yüksek lisans yapmak istiyorum . İngilizce sertifika olarak elimde CEFR B2 var . Bir çok üniversite kabul ediyor benim sorum ingilizce kabul alsam bile almanca seviyemin olması gerekiyor mu başvururken vizeye .( onerebilceginiz okullarida duymaktan mutluluk duyarim) Onun haricinde yeşil pasaportum var belki vizeye başvurmadan örnek veriyorum direk almanyaya gidip ordayken yüksek lisans kabul mektubum ile oturuma başvursam etkisi olur mu . Teşekkür ederim .

Yolcu97

Re: Ingilizce Yuksek lisans

Mesaj gönderen Yolcu97 » Pzr Eki 01, 2017 6:06 pm

akerh yazdı: Pzr Eki 01, 2017 5:28 pm Merhaba , Endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim , ortalamam 3.00 iki kere erasmus eğitimi ile polonyaya gittim farklı zamanlarda , gelecek yıl için almanyada ingilizce yüksek lisans yapmak istiyorum . İngilizce sertifika olarak elimde CEFR B2 var . Bir çok üniversite kabul ediyor benim sorum ingilizce kabul alsam bile almanca seviyemin olması gerekiyor mu başvururken vizeye .( onerebilceginiz okullarida duymaktan mutluluk duyarim) Onun haricinde yeşil pasaportum var belki vizeye başvurmadan örnek veriyorum direk almanyaya gidip ordayken yüksek lisans kabul mektubum ile oturuma başvursam etkisi olur mu . Teşekkür ederim .
Almanca dil belgesi sorsalarda cok buyuk bir onemi olmaz.Ama icin rahat etsin istiyosan A1 alsan iyi olur..Ing master yapacagin icin.Yesil pasaport ile gidip oyle burda kabul ile oturuma basvurma olmaz diye biliyorum ..Yani oyle bisey olsaydi buranin anasini aglatirlardi.Ogrenci olcagin icin ogrenci vizesi alman lazim..
Basarilar.

duisburger

Mesaj gönderen duisburger » Pzr Eki 01, 2017 7:19 pm

Kabul alirsan almanca sertifika istemezler.

hunterqb

Mesaj gönderen hunterqb » Pzr Eki 01, 2017 8:58 pm

Selamlar bende Ingilizce Mastera gidiyorum,gorusmede Almanca bilgimi sordu fakat Goethe A1-B1 ve Almanyadan dil kursu sertifikam oldugu icin problem olmadi.Ingilizce programlarda problem olacagini dusunmuyorum ama Almanca dil kursu yapmaniz sizin icin avantaj hayirli olsun simdiden.

akerh

Mesaj gönderen akerh » Pzt Eki 02, 2017 2:03 am

Tesekkur ederim degerli cevaplariniz icin , Malum endustri myhendisligi oluyorummm , informatik diye geciyor sanirim cogu Yuksek lisans ingilizce programlarinda bolum olarak var , herhangibir altyapim yok biseyler bildigim varsayilarak mi egitim oluyor yoksa altyapim olmamasi problem yaratmaZmi , tesekkurler

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Pzt Eki 02, 2017 7:28 am

hayir informatik bilgisayar mühendisligine tekabül ediyo. endüstri mühendisligi wirtschaftsingenieurwesen diye gecer