Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize basvurusunda resit olmamak

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
UA1999

Vize basvurusunda resit olmamak

Mesaj gönderen UA1999 » Pzt Ağu 21, 2017 10:35 am

Merhabalar,Universite egitimimi Almanyada almak uzere bu sene yani lise son dan beri arastirmalara basladim. Almanca ogrenmek icin bu ay Munihte bir dil okuluna basvurdum ve kabulu geldi ayrica cesitli universitler ile mail yoluyla yazisip belirli sartlarini ogrenmeye calistim. Bu dil okuluna ekim ayinda baslamak uzere evraklarimi hazirlattim . Vize basvurusu yapmam gerekiyor fakat kasim ayinda resit olacagaim ve basvuruyu yaptigim tarihte yasim tutmadigi icin de bloke hesap acamiyorum , Almanyada garantor olabilecek herhangi bir akrabam olmadigi icin resit olduktan sonra hesap acarak kendim finanse etmeyi dusunuyordum.Universite basvurularimi da Almanyada dil kursunda oldugum surede yapmayi planlamistim. Bu resit olmama konusunda bilgisi olan ve yorum yapabilecek birileri olursa cok sevinirim, tesekkurler.

baneful

Re: Vize basvurusunda resit olmamak

Mesaj gönderen baneful » Pzt Ağu 21, 2017 12:02 pm

bende vizeye basvurdugum zaman daha 18 yasinda degildim, o yüzden görüsmeye babamla beraber girmistim. Bloke hesabi da resit olmadan isbankasinda actirmistim. yai resit olmaman bi Problem degil, aksine bence daha faydali, vize görüsmesine babanla girince daha bi rahatlatiyor insani

UA1999

Re: Vize basvurusunda resit olmamak

Mesaj gönderen UA1999 » Pzt Ağu 21, 2017 2:13 pm

@baneful cok tesekkurler