Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vormerkung nedir?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Bilu1

Vormerkung nedir?

Mesaj gönderen Bilu1 » Cmt Ağu 12, 2017 9:16 pm

Arkadaşlar şimdi ben üniden Vormerkung belgesi aldım ama tam olarak ne olduğunu anlamadım? Yani beni Almanca sınavına çağırmış ama ne okul garantisi var ne kurs garantisi var yani Vormerkung tam olarak nasıl oluyor? Yoksa benim aldığım Vormerkung mu değişik?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Vormerkung nedir?

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Ağu 13, 2017 1:57 am

Ayni soruyu tekrar baslik acip veya baska bir baslik altinda sormanin anlami ne?
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Bilu1

Mesaj gönderen Bilu1 » Pzr Ağu 13, 2017 8:26 pm

Diğer soruma cevap gelmemişti ben de düşündüm ki forumdakilerin bilgisi yok KIT ünisinin Vormerkung'uyla. Direk olarak Vormerkung'u soruyum dedim öğrenmek istediğim Vormerkung tam olarak öyle bişi mi yoksa sadece bu KIT ünisi mi sınav yapıyor?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Ağu 14, 2017 10:07 am

Biraz süre alabilir cevap gelmesi. Simdi KIT kendi bünyesinde hazirlik kursu veriyor. Bu hazirlik kursuna girebilmesi icin ögrencinin öncelikle bölüm sartlarini saglamasi gerekiyor. Bölüm sartlari saglanan ögrencilere hazirlik egitimine kabul icin bir giris sinavi yapiliyor. Giris sinavini kazananlar bir dönem KIT de hazirlik okuyor. Yani gelen belge ön kabul belgesi ve vize basvurusu yapabilirsin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com