Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vorbereitung studium yeni semester kaydi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Fastlane621

Vorbereitung studium yeni semester kaydi

Mesaj gönderen Fastlane621 » Çrş Ağu 09, 2017 3:28 pm

Merhabalar hali hazirda nisandan beri Bremen Universitesinde hazirlik ogrencisiyim malesef eylul ayinda sonunda bu semesterin süresi doluyor ve ogrencilik haklarimi kaybediyorum.Yeni semestere kaydolmak icin bugun universitenin yolunu tuttum sekreterlikle gorustum fakat hazirlik ogrencisi olabilmem icin en az haftada 20 saat ve 3 ay süren kursa kaydolmam gerektigini soylediler.C1 kursunun sonhaftasinda oldugum icin 1.5 aylik tesdaf hazirlik kursuna kaydolmustum.Tesdaf hazirlik kursundan sonra daha ileri seviye bulunmadigi icin 3 ayi kapsayan kurs kaydim bulunmuyor malesef.Busebeple hazirlik ogrencisi olarak bir semester daha geciremeyecek olmam dogrumudur?
Devlet yurdunda ogrenci oldugum icin kalabiliyorum sekreterligin verdigi bilgi dogrumu ve neyapmaliyim yardim lütfen...

Bilker

Re: Vorbereitung studium yeni semester kaydi

Mesaj gönderen Bilker » Çrş Ağu 09, 2017 10:58 pm

Normalde ekim ayindan itibaren bir kursta kayitliysan ögrenci karti alabiliyorsun yine.