Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Assist belge yetismesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
bugraerkan1

Uni Assist belge yetismesi

Mesaj gönderen bugraerkan1 » Cmt Tem 15, 2017 2:15 pm

Selamlar,
Bu carsamba gunu belgeleri kargoladim ve parayi uni assiste gonderdim,para dun tamamiyle benim hesabimdan cekildi ancak dunden beri herhangi bir onaylanma olmadi,carsamba gunu gonderdigim (deutschepost ile) belgeler hala teslimat halinde gozukuyor,3 is gunu almanya icinde teslimat icin fazla degil mi ? para 15inden once onlarin hesabina yatti ancak onaylamadilar,bu sorun olusturur mu ? Ayrica belgelerde bugun posta kutusuna birakilsa,uni assist bugun calisiyor mu? yoksa pazartesiye mi kalir bu is

EKYlmaz

Re: Uni Assist belge yetismesi

Mesaj gönderen EKYlmaz » Cmt Tem 15, 2017 3:13 pm

Üni assist bu gün çalışmıyor. Yani Pazartesi anca bakarlar. Keşke DHL ile yollasaydın benim belgelerim ertesi gün ellerine ulaştı (Almanya içinde). Paranın onaylanması iki günü bulmuştu. Pazartesi +49 30 666 44 345 bu numaradan ara maile çok geç dönüyorlar.

bugraerkan1

Mesaj gönderen bugraerkan1 » Cmt Tem 15, 2017 3:23 pm

deutsche post ofisinin icinde dhl var zaten oraya goturdum onun uzerinden verdim belgeleri,ayrica express teslimat istedim ancak uni assistin verdigi posta adresinin bir adres olmadigini bir posta kutusu gibi bir sey oldugunu soylediler o yuzden express servis verilmiyormus, bu arada merak ettigim sey,15 temmuz mu son gun yoksa 14 temmuz 23.59 mu son tarih oluyr?

EKYlmaz

Mesaj gönderen EKYlmaz » Pzr Tem 16, 2017 5:40 pm

bugraerkan1 yazdı: Cmt Tem 15, 2017 3:23 pm deutsche post ofisinin icinde dhl var zaten oraya goturdum onun uzerinden verdim belgeleri,ayrica express teslimat istedim ancak uni assistin verdigi posta adresinin bir adres olmadigini bir posta kutusu gibi bir sey oldugunu soylediler o yuzden express servis verilmiyormus, bu arada merak ettigim sey,15 temmuz mu son gun yoksa 14 temmuz 23.59 mu son tarih oluyr?
Evet sokak ismi olmadığı için express postaya verilemiyor ama benim belgelerim Braunschweig'dan Berline 1 günde gitti.

kater

Mesaj gönderen kater » Sal Tem 25, 2017 12:15 am

Adres gerekirse "uni-assist e.V., Geneststrasse 5, 10829 Berlin" adresini express kargo icin kullanabilirsiniz. Asagidaki linktede belirtilmistir:
uni-assist e.V., Geneststrasse 5, 10829 Berlin