Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tekrardan ben gencali biraz daha ayrıntılı bilgi vermek istiyor

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Gencali

Tekrardan ben gencali biraz daha ayrıntılı bilgi vermek istiyor

Mesaj gönderen Gencali » Prş Tem 20, 2017 12:28 am

Tekrardan selamlar
Öncellikle 23.09.1998 berlinde doğdum almanyada okumak istememin bir nedenide orada doğmuş ve 5sınıfa kadar orda yaşamış olmamdı.Burada liseyi bitirdikten sonra geçiş yapılabildiğini öğrendim ve bir tanıdığın önerisiyle bu danışmanlık firmasını seçmiş oldum.Almanca konuşuyorum fakat bunun
Hangi seviyede belgelendiğini bilmiyorum c1 sınavları için istanbul şubesindeki goethe instutie gittim,sınavlar eylülde sanırım lakin sınavların hangi tarzda sorulduğunu gramer bilgisinin sorulup sorulmadığı hakkında pek bi fikrim yok. Nasıl birçalışma izleyebilirim bu konuda? Ayrıca buradan c1 seviyesi almanca sertifikasını almam
tekrardan almanyada dil yeterlilik sınavlarına girmemi gerektir mi ?

Crni

Re: Tekrardan ben gencali biraz daha ayrıntılı bilgi vermek istiyor

Mesaj gönderen Crni » Prş Tem 20, 2017 12:36 am

Hosgeldin .. assagi yukari benimle ayni durumdasin bende dortmundda dogdum ve liseye kadar almanyada okudum simdi studienkollegi bitirip lehramt bölümünü kazandim dil yeterliligi üniden üniye degisiyor diye biliyorum yinede yalan olmasin .. okumak istedigin üniversitenin international office sayfasinda yaziyor
BAR MITZVAH

Gencali

Mesaj gönderen Gencali » Prş Tem 20, 2017 4:48 pm

Çok teşekkürler

Crni

Mesaj gönderen Crni » Prş Tem 20, 2017 5:06 pm

Önemli değil herzaman
BAR MITZVAH