Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sartli kabul !!!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ozanakss

Sartli kabul !!!

Mesaj gönderen ozanakss » Cmt Tem 15, 2017 4:30 pm

Arkadaşlar 0 almancayla sartlı kabul ile kabul alan univeristeler hangileri yardimci olurmusunuz

podolski1905

Re: Sartli kabul !!!

Mesaj gönderen podolski1905 » Cmt Tem 15, 2017 4:39 pm

Anasayfaya gir universiteler kismina gir 10 dakikani ayir oku hepsi orda yaziyo

nepharyl_

Mesaj gönderen nepharyl_ » Pzr Tem 16, 2017 6:03 pm

Yazmayayım diyorum da, haftada bir açılıyor bu konu ya... Bir bakmaz mı insan yazmadan önce... Kurumsal bölümünde tüm ünileri inceleyin aradaşlar. HER detay var orada... Ne hazırcı milletiz ya... Hayret doğrusu!

Yolcu97

Mesaj gönderen Yolcu97 » Pzr Tem 16, 2017 8:57 pm

nepharyl_ yazdı: Pzr Tem 16, 2017 6:03 pm Yazmayayım diyorum da, haftada bir açılıyor bu konu ya... Bir bakmaz mı insan yazmadan önce... Kurumsal bölümünde tüm ünileri inceleyin aradaşlar. HER detay var orada... Ne hazırcı milletiz ya... Hayret doğrusu!

Aynen arkadaslar biraz arastirma yaparak soru sorun...2 gunde bir buraya sartli kabul nasil alinir diyr soru geliyor..Ben buraya gelirken bu sitenin yayinladigi tum unilerin sitelerinde arastirma yapip kendime liste filan cikariyodum..Bide oyle genel bi soru soruluyorki 0 almanca ile hangi uni sartli kabul veriyor..Bölüm ismide yok öyle sartli kabul versinde isimiz gorulsun gibi soruluyor...Ek olarak soylemek istiyorum artik 0 almanca ile vize almakta arastirirsaniz imkansiz oldu..Kabul alirsin belkide--vize alirmsinn orasi ????