Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

İngilizce master programları

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Aysu vatansever

İngilizce master programları

Mesaj gönderen Aysu vatansever » Prş Tem 13, 2017 9:40 am

Merhaba , %100 ingilizce lisansla ingilizce bölümlere başvururken ielts gerekli olur mu yoksa sadece lisansı ingilizce yaptığıma dair okuldan alınmış belgeyle de başvurabilir miyim?

John

Re: İngilizce master programları

Mesaj gönderen John » Prş Tem 13, 2017 1:30 pm

Bu başlığa bakmanızı rica ediyorum. viewtopic.php?f=10&t=10823

Şüphe ettiğim bir konu var, @duisburger daha önce sizlerin söylediklerine inanmayıp bir de kız nickiyle aynı soruyu soranlar oldu mu?
Başlık farklı olduğu için bulamamış olabilirsiniz o soruyu ama bu kadar tesadüf de pes dedirttiriyor kusura bakmayın.

hunterqb

Mesaj gönderen hunterqb » Prş Tem 13, 2017 2:06 pm

John selamlar yaptigin yakistirma hic hos olmamis herhangi bir admin ip/mac izlemesi yapip bu sonucu dogrulayabilir.Simdi mesaji sikayet ediyorum,bencede bu kadar tesaduf sacma bende senin yerinde olsam supheye duserdim.

Aysu vatansever

Mesaj gönderen Aysu vatansever » Prş Tem 13, 2017 2:24 pm

Öncelikle daha orijinal sorulmamış bir soru soramadığım ve size büyük tesadüfler yaşatıp 'pes' dedirttiğim için üzgünüm . Sanırım sorunun patenti birine ait ve tekrar sorulamaz . Dün üye oldum başlıklarda aradığımı bulamadım ve doğal olarak sordum bunun nesi ilginç ? ilginç olan bilmeden beni kız nicki almış fake biri olarak nitelendirmeye çalışmanız. Ayrıca sizin söylediğiniz tarzda bir şey neden yapılır , Burada soru sormak özgür değil mi, söylediğiniz tarzda şeyler mi yapılmalı fake kız hesabı vb. ... aynı soru görülmeyip iki kere sorulursa bu o kişinin fake ya da kız olmadığı anlamına mı gelir ? Soru soruyorsam Bilmediğim bir konuda cevap veren insanın bilgisini sorguluycak bilgiyede sahip değilim demektir ancak mantıklı gelmezse veya tatmin edici bir cevap olmazsa bunu da cevap veren kişiye söyleyebilirim söylediğiniz şeyleri yapmam . Umarım açıklamam yeterli olmuştur

John

Mesaj gönderen John » Prş Tem 13, 2017 2:28 pm

Açıklamanız için teşekkür ederim, sorunuzun yanıtını paylaşmış olduğum başlıkta bulabilirsiniz.
Şüpheye düşmem gayet insani bir durum, kusura bakmayın. Şaşırdım sadece bu duruma onun için böyle bir tepki gösterdim. Kimseyi üzme niyetim yok. Başarılar dilerim.

Aysu vatansever

Mesaj gönderen Aysu vatansever » Prş Tem 13, 2017 2:36 pm

Sizin neye şaşırdığınızı bile anlayamadım söyledikleriniz hoş değildi . Cevabınız için teşekkürler , başarılar dilerim