Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

universiteye basvuru;

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Q7

universiteye basvuru;

Mesaj gönderen Q7 » Pzr Oca 02, 2011 11:52 pm

arkadaslar ben myo son siniftayim okul bitmeden yani diplomayi almadan okul basvurusunda bulunabilir miyim?
kaderini sev belki en iyisi seninkidir...

sancar35

universiteye basvuru;

Mesaj gönderen sancar35 » Pzt Oca 03, 2011 2:22 am

kardesim basvurabilirsin ama studienkolleg yani hazirlik icin sana kabul verirler onada lise diploamanla basvuru yapabilirsin, 2. olarak buraya geleceksen cok iyi arastirda gel ben myo mezunuyum buradayim ve sartlar hicte oradan gozuktugu gibi degil yani hayallere kapilma, cok iyi bilgi sahibi ol, derslerini sayip saymamalari konusunda ozellikle cunku saymaiyorlar genelde danismanlara aldanma, yani burada 15 gununu gecirip buradaki sartlari gorup donmeyi dsunen biri olarak sana bunlari soyluyorum

sancar35

universiteye basvuru;

Mesaj gönderen sancar35 » Pzt Oca 03, 2011 2:24 am

ve sana sunu soyleyeym eger tr de bitirme yada tamamlama sansin varsa lisansini burayi hic dusunme sana o kadar net ve acik konusuorum, burasi oradan gozktugu gibi bir yer degil

Q7

universiteye basvuru;

Mesaj gönderen Q7 » Pzt Oca 03, 2011 4:06 am

sancar sagol cevaplarin icin krdsm studienkolleg yapmak gibi bi niyetim yok ya myo a bosuna 3 sene mi vermisim gibi hissederim heralde ozaman mecbur beklicez hazirani tavsiyelerin icinde tesekkur ederim yasayip gormek baska tabi siz daha iyi gozlemliyosunuz ama tr de de surekli engeller var bizimde aklimiz oralara takiliyor bi acaba olur mu diye yokluyoruz hayaller tabikide var ama insani en iyi kendisi bilirmis bakalim yapabilecegime inaniyorum..bi de elektrik bolumu okuyorum burda orda insaat muhendisligi icin basvurucam kismetse daha once arkadaslar bolum degisiminde bi sikinti olmayacagini solemislerdi sagolsunlar yani ders saydirma olayim da olamayacak bakalim ins allah herkezin gonlune gore verir:)
kaderini sev belki en iyisi seninkidir...