Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

1. Fachstudium Bewerbung son 1 hafta

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
bugraerkan1

1. Fachstudium Bewerbung son 1 hafta

Mesaj gönderen bugraerkan1 » Pzr Tem 09, 2017 11:38 pm

Selamlar benim almanyadaki surem 1yil 6 ay oldu ve oturum uzatmaya gittigimde bu kis doneminde universiteye baslamam gerektigini soylediler yoksa uzatmayacaklarmis,suan icin 3 aylik Fiktionsbescheinigung verdiler ekime kadar ancak ben 2 kere dsh yazdim 2 kere dsh1 aldim malesefki,bir sonraki en yakin sinav tarihide agustosta ve eylulde var ve bildigim uzere uni assist uzerinden 15 temmuza kadar belge teslim tarihi var. Ben fachstudium icin tekrardan uni assist uzerinden mi basvurmaliyim ?benim sprachkurs zugangsbescheid im var , universite mailde fachstudium icin tekrardan basvurumam gerektigini soyledi,benim simdi belgelerim universitede ancak tekrardan tum belgeleri orjinalleriyle birlikte goturmem gerekiyor mu ve yabancilar polisinin bana soyledigi sey ekimde okullar aciliyor okulla konusup dshyi vericegini soyle uzatirlar gibisinden bisey soyledi,boyle bir seye taniklik ettiniz mi daha once?

duisburger

Re: 1. Fachstudium Bewerbung son 1 hafta

Mesaj gönderen duisburger » Sal Tem 11, 2017 10:00 am

Evet normal fachstudium icin basvuru yap. Nc olmayan üniversitelere yaparsan iyi olur.