Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kursların Başlama Zamanı Ne Zaman ?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Frank Martin

Kursların Başlama Zamanı Ne Zaman ?

Mesaj gönderen Frank Martin » Cmt Tem 01, 2017 10:54 pm

Merhabalar bu sene sınava girdim sonuçları bekliyorum ve almanyada okumak istiyorum fakat bizim yerleşme sonuçları ile son başvuru tarihleri çoğu üniversite ile uyuşmuyor :oops: bu yüzden geçici bir üniye sıfır almanca ile kabul alıp dsh den sonra değiştirmek istiyorum. Fakat bazı sorularım var bu dil kursları ne zaman başlıyor ? Vize bazıların ki 3 ay sürüyormuş ya bizimkide o kadar sürerse nasıl yetiştireceğiz ? Mesela ağustos sonuçlar geldi diyelim hemen okula başvuru yaptık onun gelmesi 2 hafta sürdü eylül oldu ee ne zaman başvuracağız bu vizeye ? ne zaman başlayacak dil kursu ?

duisburger

Re: Kursların Başlama Zamanı Ne Zaman ?

Mesaj gönderen duisburger » Pzr Tem 02, 2017 6:35 pm

Özel kursa gidersen her zaman bulabilirsin kursu.

Frank Martin

Re: Kursların Başlama Zamanı Ne Zaman ?

Mesaj gönderen Frank Martin » Pzt Tem 03, 2017 9:06 pm

duisburger yazdı: Pzr Tem 02, 2017 6:35 pm Özel kursa gidersen her zaman bulabilirsin kursu.
Hocam en ucuz okulun kursları sanırım, bana en ucuzu lazım fakat ucuz derken kalitesi kötü olmayan. Bu özel kursların ücretleri ortalama ne kadar ?