Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

uni - assist le iletisim kurma

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
SamirMammadov23

uni - assist le iletisim kurma

Mesaj gönderen SamirMammadov23 » Cum Haz 30, 2017 1:55 pm

Merhaba arkadaslar. Uni assist i ariyorum ariyorum acmiyorlar. Email leri de yok sanirim. Sizler nasil iletisim kuruyorsunuz? Benim amtlich beglaubigte Kopie lerim simdi geldi Azerbaycandan , Testdaf sonucum da. Uni assiste bu belgeleri gondersem cok gec kalmis olmazmiyim diye soracakdim ama cevap veren yok. ya da Telefon mesgul.

Venceremos1940

Re: uni - assist le iletisim kurma

Mesaj gönderen Venceremos1940 » Cum Haz 30, 2017 2:33 pm

Mail yazabilirsin onlarin Kontakt bölümünde mail atma yeri vardi. Bu günlerde onlara telefonla ulasmak imkansiz.. Ben dün sabah tam saat 9 da aradim actilar onun disinda hep mesgul caliyor telefon. Ben dün saat tam 09:00 olur olmaz aradim

EKYlmaz

Mesaj gönderen EKYlmaz » Cum Haz 30, 2017 7:00 pm

Ben 23 Haziranda aradım 7-8 dakika sonra sıra bana geldi. Daha öncesinde de 3 defa kontakt sayfasından 3 tane mail attım. Geri dönmeleri 1 buçuk haftayı buldu. Sanırım şu ara çok yoğunlar.
Aradığım Numara: +49 30 66644345

SamirMammadov23

Mesaj gönderen SamirMammadov23 » Cmt Tem 01, 2017 12:37 am

Cok tesekkur ederim bilgileriniz icin. Universiteye mail atdim , 6 haftaya kadar sürüyor diye islem. Tüm evraklarimi Almanyada noterden de gecirdim. 15 temmuz son gun. Ne yapa bilirim, baska cikis yolu var mi diye sordum. sansimi denemek icin kendilerine gondere bilirmiyim diye mail atdim. Benim puan Testdaf 15. ve cok az uni Kabul ediyor. cogu da uni assist üzerinden,