Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uçak Bilet Fiyatları

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Denizz

Uçak Bilet Fiyatları

Mesaj gönderen Denizz » Prş Haz 15, 2017 12:17 pm

Merhaba,

Vize almış ve gitmeye karar vermiş herkes bilet incelemesine geçmiştir diye tahmin ediyorum. Ben extra bagaj paketi dolayısı ile pegasus'u tercih edeceğim. Fakat şu andan itibaren 2 haftadan 6 haftaya kadar baktığımda 250 Lira'dan 500 Lira ya kadar fiyatlar değişiyor. Tamam buraya kadar normal, gayet güzel. Fakat Ağustos'un ilk haftasından 3. haftasına kadar fiyatlar acayip artıyor. 980'den 1300 e kadar değişiyor günlere göre. Ağustos sonu eylül başı bayram olduğu için bakmıyorum bile.

Nedir bu yükselmenin sebebi, bir fikri olan var mı? Ben yine Temmuz başı ortası gibi düşürürler, taktik bunlar diyorum ama taktik değilde fiyatlar böyle gidecekse yandık demektir.

Kullanıcı avatarı
welly275

Re: Uçak Bilet Fiyatları

Mesaj gönderen welly275 » Prş Haz 15, 2017 12:32 pm

tatilcilerin dönüs dönemi oldugu icin. ekim kasimdan gibi normale döner.

Argimax

Mesaj gönderen Argimax » Prş Haz 15, 2017 6:03 pm

deiğin gibi temmuz sonunda bayram geldiğin için fiyatlardaki artış beklenen birşey. ağustos ayında ki fiyat artış sebebi bildiğim kadarıyla almanyadaki türklerin yıllık izine gitmesi. hamburgda tanıdığım bir kaş kişiden duymuştum.

Denizz

Mesaj gönderen Denizz » Prş Haz 15, 2017 6:18 pm

Ben TR'den Almanya yonune bakiyorum ucmus fiyatlar 929 gibi biseydi son fiyat. Kesin dusururler diyordum ama maalesef oyle olmayacak cok pahaliya alacaz Agustos ortasi icin...