Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil Kursu Ücretini En Masrafsız Nasıl Yollarım ?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Lopster

Dil Kursu Ücretini En Masrafsız Nasıl Yollarım ?

Mesaj gönderen Lopster » Prş May 11, 2017 6:57 am

Evet DS üyeleri,günaydınlar.

450€ dil kursu ücretini göndericem de, finansbanktan 90€ göndermiştim uni-assist için oraya 56€ gitmişti.Böyle saçma sapan kesinti olur mu yine ?

Hangi bankayı tercih ettiniz siz ve ne kadar ödediniz ? Bugün acil cevap gelebilirse çok iyi olur :shock:

Yavuzhan

Re: Dil Kursu Ücretini En Masrafsız Nasıl Yollarım ?

Mesaj gönderen Yavuzhan » Prş May 11, 2017 8:40 am

Isbankasindan 27 dolara yolladim ama ben musterisiyim isbankasinin ayrica internet bankaciligindan yolladim.

muratbilgen

Mesaj gönderen muratbilgen » Prş May 11, 2017 9:26 am

Lopster yazdı:Evet DS üyeleri,günaydınlar.

450€ dil kursu ücretini göndericem de, finansbanktan 90€ göndermiştim uni-assist için oraya 56€ gitmişti.Böyle saçma sapan kesinti olur mu yine ?

Hangi bankayı tercih ettiniz siz ve ne kadar ödediniz ? Bugün acil cevap gelebilirse çok iyi olur :shock:
Ben de dil kursuna geçen hafta 2200 Euro yolladım. Vakıfbank yollamak için 70 euro istedi. PTT'den yolladım 15 Euro aldı. Ben her işimi PTT ile görüyorum. Tavsiye ederim.

Lopster

Mesaj gönderen Lopster » Cum May 12, 2017 7:24 am

muratbilgen yazdı:Ben de dil kursuna geçen hafta 2200 Euro yolladım. Vakıfbank yollamak için 70 euro istedi. PTT'den yolladım 15 Euro aldı. Ben her işimi PTT ile görüyorum. Tavsiye ederim.
Muhbir ve aracı bankalar paraya herhangi bir kesinti yapmıyor değil mi hocam

muratbilgen

Mesaj gönderen muratbilgen » Cum May 12, 2017 9:14 am

Lopster yazdı:Muhbir ve aracı bankalar paraya herhangi bir kesinti yapmıyor değil mi hocam
Aracı banka ve muhbir yok. PTT'ye gidip almanyadan istediğin bankaya para gönderimi 15 euro ücreti var. Almanyadaki bankaya para transferi 2-3 gün için de gerçekleşiyor. Bankalara para o kadar para vermeye hiç gerek yok.