Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Birlikte Oktoberfeste gidecek seyahat arkadaşı ariyorum

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Nur19

Birlikte Oktoberfeste gidecek seyahat arkadaşı ariyorum

Mesaj gönderen Nur19 » Cmt May 06, 2017 11:52 pm

Arkadaslar aranizda bu sene oktoberfeste gitmeyi planlayan ve birlikte gidecek birini arayan biri varsa bana ulasabilir mi? Hostel ve hotel secenekleri cok pahali, normalde 12 euro olan hostel oktoberfestte gunlugu 50 euro. Wildcamping dusunuyordum ama almanyada yasakmis, o yuzden bir cadir kiralamayi planliyorum 1 haftalik, cadirlar minimum 2 kisilik. Kisi basi gunluk 15 euro gibi bir fiyata geliyor. Tarihi konuşup ayarlayabiliriz. Dusunen varsa bana facebooktan ulasabilir Dora Gökçe Daşdemir. Iyi akşamlar:)

Kullanıcı avatarı
welly275

Re: Birlikte Oktoberfeste gidecek seyahat arkadaşı ariyorum

Mesaj gönderen welly275 » Pzr May 07, 2017 11:15 am

e hosgeldiniz diyeyim o zaman simdiden münihe. valla kac senedir oktoberfest zamaninda münihteyim hatta anne baba tatile ciktiklarindan kalcak yer konusunda da yardimci olabiliyodum fakat maalesef bu sene münihte degilim o vakitlerde.

iyi eglenceler oktoberfestte. planda degisiklik olursa dönüs yaparim.

bu arada dora arap ismi miymis :D

Yavuzhan

Mesaj gönderen Yavuzhan » Pzr May 07, 2017 11:50 am

Sanirim o su an kullandigi Turk ismi :D

Nur19

Mesaj gönderen Nur19 » Pzr May 07, 2017 6:39 pm

Welly tesekkur ederim dusunmen yeterli:) Ama ben çadır arkadasi ariyorum, belki tanidiğin biri varsa Oktoberfeste gitmeyi dusunen sorabilirsin. Dora anlamini sevdiğim bi ad öztürkçe doruk demek, ama normalde Gökçe'yi kullaniyorum. Aslinda almanyada okuyan bir çok yakin arkadasim var ama emin degiller suan, ve biraz erkenden reserve etmek lazim yeri. Yine düşünen varsa facebooktan mesaj atarsa sevinirim.

Nur19

Mesaj gönderen Nur19 » Pzr May 07, 2017 6:43 pm

Ya da illa bu siteden olmasina gerek de yok, acaba interrail seyahat gruplarina falan yazsam facebooktan birini bulabilirmiyim?

Nur19

Mesaj gönderen Nur19 » Pzt May 08, 2017 2:15 am

Bulundu cok tesekk:)