Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kazandığımız üniversite

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
t.ozgur

Kazandığımız üniversite

Mesaj gönderen t.ozgur » Cmt Mar 11, 2017 12:14 pm

Vize görüşmeleri sırasında kazandığımız üniversiteye ve ösys(ygs-lys) den aldığımız puanlara çok fazla dikkat ediyorlarmı ?

Mkyc01

Re: Kazandığımız üniversite

Mesaj gönderen Mkyc01 » Cmt Mar 11, 2017 1:00 pm

Normal olarak şart Türkiyede herhangi bir üniversiteye yerlesmek ama tabi ki değerlendirme aşamasında kazandığın üniversiteyi de göz önünde bulunduruyorlardır ama zaten eğitim geçmişinde bi duraklama başarız bi durum yoksa o kadar da etkisi olmaz diye düşünüyorum.
Aller Anfang ist schwer.

Makineci

Mesaj gönderen Makineci » Cmt Mar 11, 2017 1:42 pm

t.ozgur yazdı:Vize görüşmeleri sırasında kazandığımız üniversiteye ve ösys(ygs-lys) den aldığımız puanlara çok fazla dikkat ediyorlarmı ?
Yarin ygs var tabi :)

t.ozgur

Mesaj gönderen t.ozgur » Cmt Mar 11, 2017 3:23 pm

Peki ben bilgisayarla ugrasıyorum zaten informatik okumak istiyorum almanya da şu an üzerinde çalıştığım bir fizik motoru var ve bir kaç tane daha güzel projem var ben bunları vize sırasında nasıl göstere bilirim ek olarak.

Lakarar

Mesaj gönderen Lakarar » Pzr Mar 12, 2017 8:54 pm

t.ozgur yazdı:Peki ben bilgisayarla ugrasıyorum zaten informatik okumak istiyorum almanya da şu an üzerinde çalıştığım bir fizik motoru var ve bir kaç tane daha güzel projem var ben bunları vize sırasında nasıl göstere bilirim ek olarak.
Öncelikle söyle söyliyim sana ben suan Almanya da egitim hayatima devam ediyorum o projelerini vize sirasinda degil de kesinlikle basvuru sirasinda üni. ye iletmelisin.Senin icin büyük avantaj saglar