Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Köln'de kalıcak yer

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
merve.kahraman2

Köln'de kalıcak yer

Mesaj gönderen merve.kahraman2 » Cum Mar 03, 2017 3:53 pm

Arkadaşlar merhaba,
Haziran ve temmuz aylarında University of Cologne'na bağlı bir laboratuvarda çalışacağım. Fakat konaklama işini nasıl halledebileceğime dair hiçbir fikrim yok. Aranızdan yardım edebilecek biri varsa çok sevinirim. :D

fuatbaslik

Re: Köln'de kalıcak yer

Mesaj gönderen fuatbaslik » Prş Mar 09, 2017 9:30 pm

merve.kahraman2 yazdı:Arkadaşlar merhaba,
Haziran ve temmuz aylarında University of Cologne'na bağlı bir laboratuvarda çalışacağım. Fakat konaklama işini nasıl halledebileceğime dair hiçbir fikrim yok. Aranızdan yardım edebilecek biri varsa çok sevinirim. :D
Wg araman senin için güzel ve ucuz bir seçenek olabilir.Ben de bu yolla Türkiye den halletmiştim

John

Mesaj gönderen John » Cum Mar 10, 2017 2:05 pm

http://www.wg-gesucht.de/

istersen 1 aylığına https://tr.airbnb.com/ den ev ayarla, sonra wg'ne taşınırsın. Eşyalı evler oluyor 6 aylık kiralık, erasmusa vs. giden öğrencilerin odalarını kullanıyorsun. Ben öyle kiraladım 2 ayrı ev, gayet memnunum.

chipper

Mesaj gönderen chipper » Çrş Eki 18, 2017 2:54 pm

Arkadaşlar selam, Köln de kiralık ev arıyorum. 2 kişi yaşayacağız 1+1 şeklinde bir daire olması yeterli. Eşyasız olması da kafi. Nasıl bir araştırma yapabilirim, bildiğiniz sahibinden.com gibi siteler varmı orada da. Köln genelinde Türk öğrenci için şartlar ve fiyatlar ağrımıdır?