Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Isbank bloke hesap kullanimi

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Nur19

Isbank bloke hesap kullanimi

Mesaj gönderen Nur19 » Prş Mar 09, 2017 3:49 pm

Iyi gunler arkadaslar ben bloke hesabimi actirdim ama gelen mailde "İşbank- Girocard (Maestro) ile Alman Bankalar Federal Birliği'ne bağlı yaklaşık 220 yerli ve yabancı bankanın para otomatını kullanarak (Sparkasse ve Volksbank Grubu hariç) ücretsiz para çekilebilirsiniz. " diye bi yer var. Kisaca hangi bankalardan masrafsiz para cekebiliriz bildiginiz bankalar varsa yazar misiniz? Tesekkuerler

Deniz2051

Re: Isbank bloke hesap kullanimi

Mesaj gönderen Deniz2051 » Prş Mar 09, 2017 5:39 pm

Sparkasse ve Volksbank hariç hepsi ücretsiz diyor mail. Komisyon bedelini İş Bankası üstleniyormuş.

Nur19

Mesaj gönderen Nur19 » Cmt Mar 11, 2017 12:25 am

Evet okuyabiliyorum onu. Sparkasse ve volksbank grubuna bagli olmayan bankalari sordum zaten

Lopster

Mesaj gönderen Lopster » Cmt Mar 11, 2017 1:25 am

Nur19 yazdı:Evet okuyabiliyorum onu. Sparkasse ve volksbank grubuna bagli olmayan bankalari sordum zaten
.

Denizz

Mesaj gönderen Denizz » Prş Eyl 07, 2017 6:38 pm

isbank ın debit kartından para çekmek için commerzbank ı kullanayım dedim ama 4.90 euro kadar masraf alıyor. Bildiğim kadarıyla commerzbank tan ücretsiz çekebiliyorduk, farklı başlıklarda bu yönde yazılar yazılmıştı. Ama isbank tan gelen emaile göre masraf 3,95 euro yu geçerse bu tutar biz yansıtılıyor. Ben mi bir şeyi kaçırıyorum para çekerken ki basit bir şey kaçırılacak bi adım neredeyse yok.. Yoksa farklı bankalardan mı denemeliyim, Deutsche Bank gibi.?

İsbank ın gönderdiği emaildeki yazı :
İşbank- Girocard (Maestro) ile Alman Bankalar Federal Birliği'ne bağlı yaklaşık 220 yerli ve yabancı bankanın para otomatını kullanarak (Sparkasse ve Volksbank Grubu hariç) ücretsiz para çekilebilirsiniz. Alman Bankalar Federal Birliğine bağlı bankalar listesindeki bankanın aldığı masraf 3,95 EUR’yu geçmemesi gerekiyor. Aksi halde masraflar müşteriye yansıtılıyor.