Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Pasaport Teslimi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
mfevliyaoglu

Pasaport Teslimi

Mesaj gönderen mfevliyaoglu » Sal Mar 07, 2017 8:58 pm

Arkadaşlar merhaba,
Çok şükür bloke hesap işlemleri bitti. Bu hafta randevu alacağım ama aklıma takılan bir şey var. Ben Hollandada kalıyorum ve vize randevusundan hemen sonra tekrar buraya dönmem gerekiyor. Randevu esnasında illa ki pasaportumu teslim etmem mi gerekiyor? Tekrar alamaz mıyım hemen ?

ersin35

Re: Pasaport Teslimi

Mesaj gönderen ersin35 » Sal Mar 07, 2017 11:44 pm

mfevliyaoglu yazdı:Arkadaşlar merhaba,
Çok şükür bloke hesap işlemleri bitti. Bu hafta randevu alacağım ama aklıma takılan bir şey var. Ben Hollandada kalıyorum ve vize randevusundan hemen sonra tekrar buraya dönmem gerekiyor. Randevu esnasında illa ki pasaportumu teslim etmem mi gerekiyor? Tekrar alamaz mıyım hemen ?
Merhaba mfevliyaoglu yok randevuda gerekmiyor idata aracılığıyla alıyorsun randavunu ve vize görüşmesinde veriyorsun pasaportunu zaten idata ile yapacaksan gerekli evrak götürmen gereken belgeleri size mail aracılığıyla yolluyor.
''Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala ucup gidiyor ve bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir.''

Carpediem

mfevliyaoglu

Mesaj gönderen mfevliyaoglu » Çrş Mar 08, 2017 12:14 am

Benim randevudan kastettiğim, vize görüşmesi zaten. Yanlış anlaşılma olmuş sanıyorum.

ersin35

Mesaj gönderen ersin35 » Çrş Mar 08, 2017 12:41 am

mfevliyaoglu yazdı:Benim randevudan kastettiğim, vize görüşmesi zaten. Yanlış anlaşılma olmuş sanıyorum.
aynen randevuda bilgilerin isteniliyor yani gerek yok.
''Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala ucup gidiyor ve bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir.''

Carpediem

ersin35

Mesaj gönderen ersin35 » Çrş Mar 08, 2017 12:42 am

blok hesap iş bank. yaptın ?

Carpediem

Denizz

Mesaj gönderen Denizz » Çrş Mar 08, 2017 12:53 am

mfevliyaoglu yazdı:Arkadaşlar merhaba,

Merhaba, 16 subatta gorusmeye girdim ve seyahatim oldugunu dolayisiyla pasaportumu teslim etmemek istedigimi soyledim. soru sormadilar bile. Kibarca peki diyerek seyahtim oldugunu kendi kendine tekrar etti ve gorusmenin sonlarina dogru bir belge uzerine telefon numarami yazarak imzalamami istedi. Pasaportun bende kaldigina dair bir belgeydi sanirim.

Su an hala yurtdisindayim. Icin rahat etsin hic bir sorun yasamazsin sadece verdigin telefonun ulasilabilir oldugundan emin ol yeterli :)

mfevliyaoglu

Mesaj gönderen mfevliyaoglu » Çrş Mar 08, 2017 1:51 am

Anladım arkadaşlar. Çok teşekkürler

mfevliyaoglu

Mesaj gönderen mfevliyaoglu » Çrş Mar 08, 2017 2:49 am

Bloke hesabı Deutsche Banktan açtım.