Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Clausthalde yaşam

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
podolski1905

Clausthalde yaşam

Mesaj gönderen podolski1905 » Çrş Oca 25, 2017 10:27 am

Arkadaşlar Clausthalde olan varsa veya bilgisi olan varsa aylık kendinize ne kadar harcama yapıyorsunuz ? ulaşım konusunda bisiklet veya yürüyerek yapacagım için ulaşım masrafını saymadan aylık kendim için kaç euro gerekir sizce oda kirası veya kurs parasını saymadan ?

Smail.erkan

Re: Clausthalde yaşam

Mesaj gönderen Smail.erkan » Sal Şub 21, 2017 5:38 pm

podolski1905 yazdı:Arkadaşlar Clausthalde olan varsa veya bilgisi olan varsa aylık kendinize ne kadar harcama yapıyorsunuz ? ulaşım konusunda bisiklet veya yürüyerek yapacagım için ulaşım masrafını saymadan aylık kendim için kaç euro gerekir sizce oda kirası veya kurs parasını saymadan ?
Bende haftasonu gelecem Clausthala podolski iletisime gecelim senle, İsmail Erkan eklermisin beni facebookdan

podolski1905

Re: Clausthalde yaşam

Mesaj gönderen podolski1905 » Pzt Şub 27, 2017 8:38 pm

Smail.erkan yazdı:Bende haftasonu gelecem Clausthala podolski iletisime gecelim senle, İsmail Erkan eklermisin beni facebookdan
kardeş 30 tane ismail erkan var hangisi ?