Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Heidelberg-Kirchheim Kiralik Oda

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
Heidelberg

Heidelberg-Kirchheim Kiralik Oda

Mesaj gönderen Heidelberg » Cmt Oca 07, 2017 4:59 pm

Merhabalar

Heidelbergde kalacak yere ihtiyaci olan varise odami agustosa kadar kiralayacagim.
Evde 3 bayan (amerikali , süd-koreli ve ben) kalmaktayiz ihtiyaci olan varsa bana burdan ulasabilirsiniz.
(Ev mobilyali sadece canta ile gelip kalmaya baslayabilirisiniz) bugünden itibaren Kiraci ariyorum.
Kira hersey dahil 300 Euro internete icinde. evden 3 dk yürüyarek Strassenbahn ile ulasabilirsiniz Hauptbahnhof ve Altstadt 8 dk ulasabilirsiniz.

ilgilenler burdan iletisime gecebilir.

Frank Martin

Re: Heidelberg-Kirchheim Kiralik Oda

Mesaj gönderen Frank Martin » Cmt Oca 07, 2017 9:13 pm

Merhabalar hocam benim heidelberg hakkıda sorularım vardı onları sorabilecğeim bir mail adresiniz varmı ?

Heidelberg

Mesaj gönderen Heidelberg » Prş Oca 12, 2017 9:31 pm

Burdan sorabilirsinz. Herkes faydalanir

Frank Martin

Mesaj gönderen Frank Martin » Cum Oca 13, 2017 2:23 pm

Heidelberg yazdı:Burdan sorabilirsinz. Herkes faydalanir

Sanırım heidelberg üniversitesinde okuyorsunuz. Bende orada informatik okumak istiyorum. Lise sondayım şuanda Buraya konu açmıştım Physiker nickli üye nc olmadığını dil sınavından sonra matematik, bilgisayar terimleri hakkında sınava tabii tutup aldıklarını söyledi ama tam anlayamadım. Şimdi şartlı kabul alırken hangi bölümden kabul verecekler o zaman ? eğer o sınavdan geçemezsek ne olacak ?

Şimdi bizim buradaki yerleşme sonuçları açıklandığında 1.dönem son başvuru tarihi çoktan geçmiş oluyor. Bu durumda yarım yıl bekleyip 15 ocakta başvurup 2.dönemde hemen dil kursuna başlayabiliyor muyuz ? Ardından 1 yıl sonra dil yeterlilik sınavını verdiğimiz taktirde üniversite eğitimine 2.dönemmi başlıyoruz ? yoksa birdahaki dönemi beklemek mi zorunda kalıyoruz ?

Birde bu siteden ne zaman danışmanlık almam gerekiyor bu durumda ? Danışmanlığın belli bir geçerlilik süresi varmı ?

Ve siz hangi bölümde okumaktasınız ?

Teşekkürler.

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Cum Oca 13, 2017 4:38 pm

Frank Martin yazdı:Sanırım heidelberg üniversitesinde okuyorsunuz. Bende orada informatik okumak istiyorum. Lise sondayım şuanda Buraya konu açmıştım Physiker nickli üye nc olmadığını dil sınavından sonra matematik, bilgisayar terimleri hakkında sınava tabii tutup aldıklarını söyledi ama tam anlayamadım. Şimdi şartlı kabul alırken hangi bölümden kabul verecekler o zaman ? eğer o sınavdan geçemezsek ne olacak ?

Şimdi bizim buradaki yerleşme sonuçları açıklandığında 1.dönem son başvuru tarihi çoktan geçmiş oluyor. Bu durumda yarım yıl bekleyip 15 ocakta başvurup 2.dönemde hemen dil kursuna başlayabiliyor muyuz ? Ardından 1 yıl sonra dil yeterlilik sınavını verdiğimiz taktirde üniversite eğitimine 2.dönemmi başlıyoruz ? yoksa birdahaki dönemi beklemek mi zorunda kalıyoruz ?

Birde bu siteden ne zaman danışmanlık almam gerekiyor bu durumda ? Danışmanlığın belli bir geçerlilik süresi varmı ?

Ve siz hangi bölümde okumaktasınız ?

Teşekkürler.
Dostum şartlı kabul için 15 ocağı beklemen gerekmiyor beklesende boşuna beklemiş olacaksın o 15 ocak sen dil kursuna gidip dil sertifikasını aldıktan sonra bi anlam taşıyor senin için. Sana zaten normal kabul vermicekler sen dil sertifikasını aldıktan sonra o üniversitenin o bölümüne şartlı kabul almış olsan bile tekrardan kayıt olmak zorundasın.

Evin herhangi bir sitede tanıtımı var mı ? wg siteleri oluyor ya öyle bir yer de ?
Arkadaslar ben erkegim =)

Frank Martin

Mesaj gönderen Frank Martin » Cum Oca 13, 2017 5:01 pm

kiss25 yazdı:Dostum şartlı kabul için 15 ocağı beklemen gerekmiyor beklesende boşuna beklemiş olacaksın o 15 ocak sen dil kursuna gidip dil sertifikasını aldıktan sonra bi anlam taşıyor senin için. Sana zaten normal kabul vermicekler sen dil sertifikasını aldıktan sonra o üniversitenin o bölümüne şartlı kabul almış olsan bile tekrardan kayıt olmak zorundasın.

Evin herhangi bir sitede tanıtımı var mı ? wg siteleri oluyor ya öyle bir yer de ?
Yani ben buradaki yerleşme sonucumu aldıktan sonra direk başvuru tarihlerine bakmayıp. Direk şartlı kabul alabiliyormuyum ;? ardından hemen dil okuluna gidebiliyormuyum ?

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Cum Oca 13, 2017 5:10 pm

Frank Martin yazdı:Yani ben buradaki yerleşme sonucumu aldıktan sonra direk başvuru tarihlerine bakmayıp. Direk şartlı kabul alabiliyormuyum ;? ardından hemen dil okuluna gidebiliyormuyum ?
aynen öyle

Frank Martin

Mesaj gönderen Frank Martin » Cum Oca 13, 2017 5:13 pm

kiss25 yazdı:aynen öyle
Çok teşekkür ederim. Fakat bu durumda ilk başta sadece dil kursunamı kabul almış oluyorum ? yani dil kursundan sonra kendim tekrar mı heidelberge informatik için başvuracağım ?

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Cmt Oca 14, 2017 10:44 am

Frank Martin yazdı:Çok teşekkür ederim. Fakat bu durumda ilk başta sadece dil kursunamı kabul almış oluyorum ? yani dil kursundan sonra kendim tekrar mı heidelberge informatik için başvuracağım ?
Evet fakat arkadaşın konusundan saptık sorun varsa başlık aç bence