Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

A1 Sertifikası Almak İsteyenlerin Dikkatine!

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sayko

A1 Sertifikası Almak İsteyenlerin Dikkatine!

Mesaj gönderen sayko » Sal Ara 13, 2016 3:50 am

a1 sertifikası almak istiyor ve bikaç ayınızı Türkiye'de kursa giderek harcamak istemiyorsanız, bazı özel kursların (goethe hariç) 5 dklık bir sınavla a1 sertifikası verebileceğini söylemek istiyorum. goethe'ye muhtaç değilsiniz, bu reklam tuzağına düşmek istemeyen ve dediğim gibi birkaç ayını harcamak istemeyenlere tavsiyemdir. hiç bir özel kursun reklamını yapacak değilim. çünkü düşük ihtimal de olsa reklam yaptığımı düşünenler çıkabilir. kendiniz birkaç tanesini arayıp hangi şartlarda sertifika verdiklerini sorabilirsiniz. beni sadece sözlü sınav yaptılar ve 200 tl ödedim.

Mkyc01

Re: A1 Sertifikası Almak İsteyenlerin Dikkatine!

Mesaj gönderen Mkyc01 » Sal Ara 13, 2016 1:31 pm

Önemli olan sertifikayı alabilmek değilki onu konsolosluğun tanıması,kabul etmesi.
Aller Anfang ist schwer.

sayko

Mesaj gönderen sayko » Sal Ara 13, 2016 9:21 pm

Yalandan bi sertifika olsun benimkini tanidilar.

freckledgirl

Mesaj gönderen freckledgirl » Cum Ara 23, 2016 3:50 pm

Sorması ayıp hangi kurstan aldın :o benim de acilen almam gerek

sayko

Mesaj gönderen sayko » Cum Ara 23, 2016 6:00 pm

Teol Beylikdüzü.

alihan92

Mesaj gönderen alihan92 » Cum Ara 23, 2016 9:39 pm

sayko yazdı:a1 sertifikası almak istiyor ve bikaç ayınızı Türkiye'de kursa giderek harcamak istemiyorsanız, bazı özel kursların (goethe hariç) 5 dklık bir sınavla a1 sertifikası verebileceğini söylemek istiyorum. goethe'ye muhtaç değilsiniz, bu reklam tuzağına düşmek istemeyen ve dediğim gibi birkaç ayını harcamak istemeyenlere tavsiyemdir. hiç bir özel kursun reklamını yapacak değilim. çünkü düşük ihtimal de olsa reklam yaptığımı düşünenler çıkabilir. kendiniz birkaç tanesini arayıp hangi şartlarda sertifika verdiklerini sorabilirsiniz. beni sadece sözlü sınav yaptılar ve 200 tl ödedim.
teol dil kursu telc sertifikası veriyor diye gördüm internette. 5 dk sınav yapıp sana verdikleri sertifika telc sertifikası mı yani?

atakan61

Mesaj gönderen atakan61 » Cum Ara 23, 2016 11:19 pm

teolde verdikleri bu belge tanınıyor mu acaba? bilindik olmasına gerek yok mu

sayko

Mesaj gönderen sayko » Cmt Ara 24, 2016 6:20 am

Hayır telc sertifikasi degil.

Benimkini tanıdılar.

ferze

Mesaj gönderen ferze » Pzr Nis 09, 2017 8:03 am

sayko yazdı:Hayır telc sertifikasi degil.

Benimkini tanıdılar.
Biraz geç bir yazı olacak bu ama genel bir durum olduğu için sanırım problem olmaz ;) ben bu durumu geçen sene kültür bölümüne sormuştum. Tanımama gibi bir durum söz konusu değil demişti. Sadece goethe telc ve osd kurumlarını tüm dünyada kabul edildiği için ve üniversitenin de kabul etmesi gerekli olduğundan bu kurumlar daha önemlidir demişti. Ayrıca itiraz sürecinde bulunan birisi olarak geçen ay gittiğim kurstan a1 bitiş a2 devam ediş şeklinde katılım belgesi almıştım. Gönderdim hemen kayıt altına almışlar. Ama ben 17 nisan da goethe de a1 sınavına gircem yine de.