Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bonn Dsh Hazirlik Kursu

Nordrhein-Westfalen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
Medizintechniker

Bonn Dsh Hazirlik Kursu

Mesaj gönderen Medizintechniker » Sal Eyl 01, 2009 1:11 am

Merhaba arkadaslar ,

Oncelikle belirtmek istiyorum , yazacaklarimi sadece zor durumdaki arkadaslara yardim etmek icin yaziyorum...

Bildiginiz gibi DSH almanya ya gelen arkadaslar icin buyuk bir sorun...

Bonn daki bildigim bir Dil Kursu var, kurs kilise ye bagli...Egitimi cok iyi,fiyatlari da tabi ki...Kurs sinavdan once sinava hazirlik kursu

veriyor ,bu kursta ne gibi sorular gelecegi hakkinda bilgilendiriliyorsunuz.Simdiye kadar giripte basarili olmayan arkadasim

olmadi,bilgilerinize sunarim.Zorda kalan arkadaslara faydali olmasi dilegi ile...

Kolay Gelsin!

zeitgeist666

Bonn Dsh Hazirlik Kursu

Mesaj gönderen zeitgeist666 » Sal Eyl 01, 2009 11:52 pm

Merhaba, oncelikle verdigin bilgiler icin tesekkur ederim ancak bilgileri biraz daha aciklastirmak adina arkadaslarindan bilgi alabilirmisin bu kursun ucreti ne kadar sifir almanca bilenleri kabul ediyorlarmi, bu kadar ucuz olmasi neden, basvuru sartlari neler

simdiden tesekkur ederim:)

Medizintechniker

Bonn Dsh Hazirlik Kursu

Mesaj gönderen Medizintechniker » Cmt Eyl 05, 2009 10:06 pm

Mittelstufe den sonra bu kursu alabiliyorsun ,Kurs ucreti 1 ay sinava hazirlik kursu dahil benim bildigim yaklasik 1000€
geciken cvp icin ozur dilerim

Kolay gelsin