Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Degistirmek istedigim sacma motivasyon mektubum

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Fastlane621

Degistirmek istedigim sacma motivasyon mektubum

Mesaj gönderen Fastlane621 » Sal Ara 13, 2016 3:37 pm

Benim tarafimdan yazilmayan motivasyon mektubumda vize randevumdan önce farkedemedigim ufak mantik hataları var .Yeni motivasyon mektubumla konsolosluga gidip görevli ile konustum.
Belgelerimin Almanya'ya gittigini söyledi. :cry:
Yine de yeni yazdigim motivasyon mektubuma imza attirip aldı şefimle konusacağim dedi.
Sizce Almanya'ya gönderebilme durumları olur mu ?
Hata duzeltilebilir mi ?
Motivasyon mektubumda ekonomi okumak istememe ve o alandan kabul almama ragmen mektubumda makinelere karsi ilgim oldugu , alanima guvendigim ve yuksek lisansı da Almanya'da yapmak istedigim yazmakta..Ayrica Almanya'da okumak istememin tek sebebini kısa bisekilde universite sıralamalarinda yuksek oldugu :?: sebebine baglanmakta kabul aldigim univeriste de bremen buarada :lol:
Anlayacaginiz vize gorusmemin cok iyi gecmesine gorevliden ovgu almama,seltifikalarim olmasina ragmen motivasyon mektubu herseyi berbatedecek gibime geliyor.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Re: Degistirmek istedigim sacma motivasyon mektubum

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Ara 13, 2016 3:47 pm

Ekonomi okumak isteyip makinelere karsi ilgin oldugunu söylemek gayet normal bir durum. Yadirganmaz.
Sakin ol, cay ic :)
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ara 13, 2016 5:48 pm

Sadece tek bir yerde geciyorsa o cümle sorun olmaz. Tabiki mektubun tamamini görmeden birsey diyemeyiz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

turuncupiraye

Mesaj gönderen turuncupiraye » Sal Ara 13, 2016 9:55 pm

ya bir de bana şu motivasyon mektubu konusunda destek olsanız ! sayın sevgili yöneticilerim :)

karamolly

Mesaj gönderen karamolly » Sal Ara 13, 2016 10:05 pm

Merhabalar,

Elimde dünyanın önemli üniversitelerinin kabul merkezlerinin yayınladığı örnek motivasyon mektubu derlemeleri var. Mail adresinizi yorum kısmına bırakırsanız en kısa zamanda mail atabilirim.

Herkese bol şans.

Denizz

Mesaj gönderen Denizz » Sal Ara 13, 2016 10:16 pm

karamolly selam, daha iyi bir fikrim var hem seni fazla yormaz hemde kimse kimsenin gelen kutusunu doldurmaz :)

yandisk veya drive a yükleyip paylaşıma açılmış bir link atarsan buraya, hepimiz faydalanırız.. Karar yine de senin tabi ki.
İyi akşamlar.

karamolly

Mesaj gönderen karamolly » Sal Ara 13, 2016 10:28 pm

Merhaba,

Haklısın daha mantıklı fakat, onedrive ve dropbox ı aktif kullandığım ve birçok özel dosyamın içinde olmasından dolayı çok tercih etmiyorum fakat şuanda yandex için araştırıyorum halledince yandex linkini bu başlık altında paylaşırım.

karamolly

Mesaj gönderen karamolly » Sal Ara 13, 2016 10:36 pm

Merhaba Arkadaşlar,

Linkte motivasyon mektubu derlemelerim var.Umarım işinize yarar.

https://yadi.sk/d/FmTuj4Z033RQLb

Fastlane621

Mesaj gönderen Fastlane621 » Sal Ara 13, 2016 10:51 pm

Physiker yazdı:Sadece tek bir yerde geciyorsa o cümle sorun olmaz. Tabiki mektubun tamamini görmeden birsey diyemeyiz.

(Egitim gecmisim muzik spor vs yazmakta)......

Amacım dünya universite siralamasinda iyi bir konumda olan Almanya'da lisans egitimimi tamamlamaktır.(?)
Bu amaclar(tek bir amac yaziyor :lol: ) dogrultusunda A1 ve A2 dil seltifikalarıni almis B1 kursunu tamamlamış bulunmaktayım.
Ögrenmenin ve kendini adadigin sektorde basarili olmanin tadina varmaya devam ederek Yüksek Lisans egitimimi de basarinin sehri Almanya'da devam etmek istiyorum.
Universitenizin bana ve egitim alanima kattigi artilar ve anlamlarla makine(?)alaninda basarili olacagima inaniyorum.Egitimim ve becerilerimle yenilikci arastirmalar ve meslegimde dunyamiz ve insalik ici guzel seyler yapacagima inaniyorum.Kendime olan guvenim ve alanima olan inancim bu yolda en büyük yardımcımdır.

Denizz

Mesaj gönderen Denizz » Sal Ara 13, 2016 11:21 pm

karamolly yazdı:Merhaba Arkadaşlar,

Linkte motivasyon mektubu derlemelerim var.Umarım işinize yarar.

https://yadi.sk/d/FmTuj4Z033RQLb
çok teşekkürler, karamolly. eminim faydalanacak bir çok kişi olacaktır.