Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tubingen, Reutlingen und Stuttgart Universtelerinde okuyan arkadaslara sesleniyorum..!!

Baden-Wurttemberg eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
AZY-TR

Tubingen, Reutlingen und Stuttgart Universtelerinde okuyan arkadaslara sesleniyorum..!!

Mesaj gönderen AZY-TR » Pzt Mar 04, 2013 7:31 pm

Bu universitelerde okuyan ogrenci arkadaslar ariyorum veya bu universiteler hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslar ..
5-17Nisan da bu universitelere basvuruda bulunucam okullari bilen varsa ne tur sartlar istiyorlar okullar nasildir veye bu soyledigim yerlere yakin universiteler oneren varmidir ?
Reutlingen ve Tubingen\'de ev arayan arkadaslarada yardimci olabilirim kiraya verebilecegim evim vardir..

Yardimlarinizi bekliyorum saygideger arkadaslar ..
:Z

boscher

Re: Tubingen, Reutlingen und Stuttgart Universtelerinde okuyan arkadaslara sesleniyorum..!!

Mesaj gönderen boscher » Çrş Kas 23, 2016 1:44 pm

merhaba2017 mart ayında reutlingen'e taşınıyorum ve kiralık ev arıyorum. tübingen yada reutlingen de kiralık ev konusunda yardımcı olabilir misiniz ?
teşekkürler..

Englishbachelor

Re: Tubingen, Reutlingen und Stuttgart Universtelerinde okuyan arkadaslara sesleniyorum..!!

Mesaj gönderen Englishbachelor » Cmt Nis 13, 2019 9:56 pm

@boscher

Merhaba reutlingende misiniz hala?