Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil kursu vizesi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sowieso

Dil kursu vizesi

Mesaj gönderen sowieso » Prş Kas 17, 2016 9:25 pm

Arkadaslar Merhaba,

Su an yesil pasaportumla dil kursundayim,A2 kurunda. Bu kur bittikten sonra Turkiye\'ye donmek zorundayim. B1 kurunu da Almanya da yapmak istiyorum fakat yesil pasaportla geldigim icin 3 ay Turkiye de beklemem mi gerekecek ? Cunku yesil pasaporta schengen verilmedigini soylediler. Ogrenci adayi vizesine de basvuramiyorum cunku ne garantorum var ne de 8 bin eurom napmaliyim arkadaslar

Canerakbas1905

Dil kursu vizesi

Mesaj gönderen Canerakbas1905 » Prş Kas 17, 2016 9:29 pm

[quote]sowieso tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar Merhaba,

Su an yesil pasaportumla dil kursundayim,A2 kurunda. Bu kur bittikten sonra Turkiye\'ye donmek zorundayim. B1 kurunu da Almanya da yapmak istiyorum fakat yesil pasaportla geldigim icin 3 ay Turkiye de beklemem mi gerekecek ? Cunku yesil pasaporta schengen verilmedigini soylediler. Ogrenci adayi vizesine de basvuramiyorum cunku ne garantorum var ne de 8 bin eurom napmaliyim arkadaslar[/quote] Aynen hocam turkiyede beklemek zorundasin 3 ay. Bir sekilde garantor bulman gerekiyor veya 8 bin euro onlardan biri olmadan vize alamassin

sowieso

Dil kursu vizesi

Mesaj gönderen sowieso » Prş Kas 17, 2016 9:35 pm

Yesil pasaportumu iptal etsem schengene basvurma imkanim dogar mi acaba bordo psaportumla ?