Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

VIZE ICIN DOSYA SIRASI

Sadece Almanya-Turkiye ile ilgili haberlere yer verilecektir.
ersin35

VIZE ICIN DOSYA SIRASI

Mesaj gönderen ersin35 » Pzt Kas 14, 2016 6:24 pm

Merhaba arkadaslar

1.Evet baslikta da belirttim ama biliyorum konsoloslukta yardimci oluyorlar dosya sirasi bende onceden hazir edeyim diyorum var mi bilen ne ye gore siraliyorlar bende istenilenlere gore siralarim.

2.Bu seyahat sigortasi nasil olacak sanirim dil kursu icin randevu tarihi ile dil baslangic tarihine kadar olan sure yanlissam dogrulayin arkadaslar.

ilginize tesekkur ediyorum iyi gunler. :)
''Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala ucup gidiyor ve bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir.''

Carpediem

Alp06

VIZE ICIN DOSYA SIRASI

Mesaj gönderen Alp06 » Pzt Kas 14, 2016 6:32 pm

Senin duzenli dosya hazirlamanin hicbir onemi yok...ben koca bi dosyayla gittim..idatanin istedigi evraklarin listesine gore yapmistim..duzenleyen bayan cikar icindekileri dedi...fotokopileri ver sadece dedi...kendi sistemine gorebiseyler yapti zimbaladi falan filan pasaportun arasina koydu verdi elime..Seyahat sigortasini ben 1 yillik yaptirmistim...senin demek istedigini tam anlayamadim.

ersin35

VIZE ICIN DOSYA SIRASI

Mesaj gönderen ersin35 » Pzt Kas 14, 2016 6:38 pm

[quote]Alp06 tarafindan yazilan metin:

Senin duzenli dosya hazirlamanin hicbir onemi yok...ben koca bi dosyayla gittim..idatanin istedigi evraklarin listesine gore yapmistim..duzenleyen bayan cikar icindekileri dedi...fotokopileri ver sadece dedi...kendi sistemine gorebiseyler yapti zimbaladi falan filan pasaportun arasina koydu verdi elime..Seyahat sigortasini ben 1 yillik yaptirmistim...senin demek istedigini tam anlayamadim.[/quote]

idatayla gorustum oyle denildi randevu tarihi ile basliyor, bitis tarihi ise okula veya dil kursu ilk baslangic tarihi oluyormus benim dil kursu suresi 12 ay bana dedilen okulun baslangic tarihindede bitis tarihi olcakmis yani 3 aylik oluyor.
''Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala ucup gidiyor ve bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir.''

Carpediem

mehmetarikantek

VIZE ICIN DOSYA SIRASI

Mesaj gönderen mehmetarikantek » Pzt Kas 14, 2016 7:07 pm

Burda yazilmis bi siralamaya gore yapmistim dosyalarin siralamayi su sekilde yapmistim;
1-Dil kursu belgeesi
2-Sartli kabul
3-transkript
4-Garantorluk belgesi
5-osym sonuc belgesi
6-lise diplomasi
Diger belgeleride istediginiz siralamaya gore yapin yazmisti bir kardesimiz ve boyle siralama yaptigimda bayan yerleri degistirmemisti

ersin35

VIZE ICIN DOSYA SIRASI

Mesaj gönderen ersin35 » Pzt Kas 14, 2016 8:26 pm

[quote]mehmetarikantek tarafindan yazilan metin:

Burda yazilmis bi siralamaya gore yapmistim dosyalarin siralamayi su sekilde yapmistim;
1-Dil kursu belgeesi
2-Sartli kabul
3-transkript
4-Garantorluk belgesi
5-osym sonuc belgesi
6-lise diplomasi
Diger belgeleride istediginiz siralamaya gore yapin yazmisti bir kardesimiz ve boyle siralama yaptigimda bayan yerleri degistirmemisti[/quote]

iyi olmus saolun :)

siz hem at11 yaptiniz hemde seyahat saglik sigortasi da ikisinide istiyorlarmi yoksa tek biri yeterli oluyormu ?

Carpediem

mehmetarikantek

VIZE ICIN DOSYA SIRASI

Mesaj gönderen mehmetarikantek » Pzt Kas 14, 2016 9:07 pm

Ben ikisini de goturmustum