Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya\'daki Akraba

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
sayko

Almanya\'daki Akraba

Mesaj gönderen sayko » Pzt Kas 07, 2016 5:31 pm

Vize gorusmesinde yahut Almanya\'ya gidince, orada bir akrabam oldugu halde olmadigini belirtsem ve aciga ciksa cok basim agrir mi?

Belirtmemiz gerekiyormus sanirim akrabamiz varsa. Ama belki de duzensiz fatura odemesini ya da aldigi cezalardan ya da onlarin yanina calismaya gidecegimi dusunebilecekleri icin soylemek istemiyorum.

Alp06

Almanya\'daki Akraba

Mesaj gönderen Alp06 » Pzt Kas 07, 2016 5:41 pm

Vize gorusmesinde soruluyor akraban varmi diye ..ve bence kesinlikle yanlis cevap verme..imzalattiklari evrakda bile yalan bilgi vermeyecegine dair imzaliyorsun:)

Nur19

Almanya\'daki Akraba

Mesaj gönderen Nur19 » Pzt Kas 07, 2016 6:02 pm

Valla benim bitane amcam varmis vizeden sonra ogrendim akrabam da yok dedim. Samimi degilsen onlarda kalmayacaksan soylemene gerek yok bence. Bir sey olacagini sanmiyorum