Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Spor Okulu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Anlrdc

Spor Okulu

Mesaj gönderen Anlrdc » Sal Eki 18, 2016 4:14 pm

Merhaba,

Su an acik liseye devam ediyorum ve haziranda universite sinavina girecegim. Universiteyi Almanya\'da okumak istiyorum. Sorularimin cevaplarini tam olarak diger basliklarda bulamadim malesef konuyla ilgili bilgisi olanlar yardimci olabilirse sevinirim.

Oncelikle spor bolumu icin de surec diger bolumler gibi mi isliyor? Yani once Turkiye\'den bir Uni.ye yerlestirilmeli ve o sekilde mi basvurmaliyim? Cunku Koln gibi spor okullarinin ayrica bir de yeterlilik testi oluyor onun denkligini nasil gosterebilirim basvuruda?

Bu okullarda sartli kabul imkani var mi? Internet sitelerinde bu bilgiyi bulmak cok zor malesef.

Universite sinavi haziranda ve Almanya Uni.lerine son bavuru tarihi 15 Temmuz bu durumda mecburen sonraki doneme mi kaliyor basvuru yoksa 15 Temmuza kadar yetistirmenin bi yolu var mi?

Tesekur ederim simdiden.

Physiker-2

Spor Okulu

Mesaj gönderen Physiker-2 » Prş Eki 20, 2016 12:50 am

Asagidaki linkte sayfanin sonundaki makaleyi oku lutfen:

http://deutschstudent.de/news.php?readmore=4