Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

O2\'dan evine internet baglattiran oldu mu?

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
psenoglu

Mesaj gönderen psenoglu » Pzt Eki 10, 2016 4:51 pm

Merhaba arkadaslar,

Daha once evine o2\'dan internet baglattiran oldu mu? Zilde benim soyadim yazmiyor, daha onceki kiracinin yaziyor ve o2 da sanirim zildeki soyisim ile sozlesmedeki soyismin ayni olmasina bakiyormus. Posta kutusunu degistirdim ama zili degistiremedim ve de degistirmek istemiyorum. Hausverwaltung ile iletisime gececekmisim vs. Uzun is yani.
Degistirmesem ne olur acaba bilen var midir?

technonur

Mesaj gönderen technonur » Pzt Eki 10, 2016 6:21 pm

O2 yu arayip zilde yazan ismi vermen gerek yoksa teknisyen adres bulunamadi der ceker gider bidaha para vermek zorunda kalirsin.
kapiya bi not yaz hatta onlar etiket yollamislardir kapi ziline etiket olarak yapistir. Sozlesme icin herhangi bir sorun olmaz

psenoglu

Mesaj gönderen psenoglu » Pzt Eki 10, 2016 6:53 pm

Hem o2\'yu arayip kapidaki soyismimi bildirip, hem de zile kendi soyismimi etiket olarak mi yapistirmaliyim? Etiket yollamadi bu arada o2 bana.
Tesekkurler cevabiniz icin.

technonur

Mesaj gönderen technonur » Pzt Eki 10, 2016 7:46 pm

ikisinide yaparsaniz iyi olur garanti olur sizin icin. Kapi ziline o2 Techniker seklinde yazarsaniz garanti bulur sizi.

psenoglu

Mesaj gönderen psenoglu » Cum Eki 14, 2016 12:25 pm

Iki sorum daha olacak:
1-Bana modemi kargoyla gondermisler ancak zilde soyadim yazmadigindan geri gonderilmis kargo. Simdi de durumu asagidaki gibi yaziyor:
Die Sendung wurde dem Empfaenger per vereinfachter Firmenzustellung ab Eingangspaketzentrum zugestellt

2-Ben bu internete basvururken hic evde telefon var mi vs. Sormadilar. Telefon hatti olmasi yeterli herhalde? Aktif olarak telefonu kullanmama gerek yok.

Tesekkurler simdiden.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Eki 15, 2016 12:03 pm

1) firmaya geri gonderilmis paket. posta kutusunda senin ismin yazmiyosa adresszusatz kismina c/o ... posta kutusundaki ismi yazman gerekirdi.

2) basvurudan sonra baglantiyi yapmadan once teknik bolum inceleme yapar. eger daireye baglanti olmasaydi onaylanmazdi.