Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bremen Universitesi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
arinc

Bremen Universitesi

Mesaj gönderen arinc » Çrş Eki 05, 2016 10:26 pm

Arkadaslar yaklasik 2 ay once Bremen ve Padeborn universitesine basvuru yaptim bugun Padeborn universitesinden (kontenjan dolu nedeniyle yazmislar ne kadar dogrudur bilmiyorum) red geldi. Osym derecem 10bin ve lise not ortalamam 78 kusur. Sizce Bremen universitesinden kabul gelir mi? Ben kesin gozuyle bakiyordum okul kabulune yani danismanim oyle demisti ama simdi boyle olunca cok tedirgin oldum. Goruslerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Faruk06

Bremen Universitesi

Mesaj gönderen Faruk06 » Prş Eki 06, 2016 5:21 pm

Kabul konusunda tam anlayamadim sartli kabul icin mi basvurdunuz. Almanca konusundan felan bahsetmemissiniz.
Lutfen Ozel Mesaj Gondermeyiniz..
Sorularinizi Forumda Baslik Acarak Sorunuz..

arinc

Bremen Universitesi

Mesaj gönderen arinc » Prş Eki 06, 2016 6:11 pm

[quote]Faruk06 tarafindan yazilan metin:

Kabul konusunda tam anlayamadim sartli kabul icin mi basvurdunuz. Almanca konusundan felan bahsetmemissiniz.[/quote]
Evet sartli kabul icin basvurmustum almanca seviyem 0di basvururken

Faruk06

Bremen Universitesi

Mesaj gönderen Faruk06 » Prş Eki 06, 2016 9:20 pm

0 Almancaya Bremen universitesi sartli kabul veriyormu bilmiyorum ama egerki veriyorsa alamamaniz icin pek bir sebep yok gibi.
Lutfen Ozel Mesaj Gondermeyiniz..
Sorularinizi Forumda Baslik Acarak Sorunuz..

arinc

Bremen Universitesi

Mesaj gönderen arinc » Cum Eki 07, 2016 10:44 am

[quote]Faruk06 tarafindan yazilan metin:

0 Almancaya Bremen universitesi sartli kabul veriyormu bilmiyorum ama egerki veriyorsa alamamaniz icin pek bir sebep yok gibi.[/quote]
Sartli kabul icin almanca gereksinimi istemiyorlamis, yardimci oldugun icin cok tesekkur ederim