Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sinavsiz ikinci Universite - Master Basvurusu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
yasarmaral

Mesaj gönderen yasarmaral » Çrş Eyl 21, 2016 10:04 pm

Herkese merhaba,

Sinavsiz ikinci universite ile Uluslararasi iliskiler okudum. Politika alaninda yuksek lisans yapmak istiyorum.

Istenilen evraklar arasinda olan OSYM yerlestirme sonuc belgesi hakkinda bir sikintim var.

Benim osym sonuc belgem Istanbul Unv. Hukuk Fakultesi ancak master\'i Anadolu Unv. Uluslararasi Iliskiler diplomam ile yapacagim. Sikinti olan konu ise sinavsiz ikinci universitede osym yerlestirme belgesi diye bir belge yok. Hic bu sikintiyi yasamis veya bir sekilde asmis olan var midir?

Anadolu universitesi de ancak "sinavsiz ikinci universite ile yerlestirilmistir" gibi bir yazi verebiliriz dedi. Normal a4\'e bir yazi yazabileceklerini soylediler.

Yardimlarinizi bekliyorum.

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Çrş Eyl 21, 2016 10:41 pm

Hukukk yerlesti belgeniz ve uluslararasi iliskileri bitirdigine dair diploma olabilir. Okul ikinci universiteyle yerlesti diye belge veriyosa o da olabilir.
Expatrio Referans Linki
https://expatrio.com?p=deutschstudent

TransferGO Referans Linki
https://transfergo.sjv.io/zad7RM

Babilon44

Mesaj gönderen Babilon44 » Prş Eyl 22, 2016 11:56 pm

Ayni sorun bende de var bende meslek okudum dikey gecis ile tamamladm okulu gecen burolarina gitttim sordum boyle bi belge yok ve verilmez dedi ama zaten okudugunuz yillar yaziyor dedi kayit tarihleri falan o yuzden bende almadim ne yazik ki

pixtur

Mesaj gönderen pixtur » Cmt Eyl 24, 2016 2:24 pm

ayni sey beni de endiselendiriyor. aof fotografcilik bolumunu bitirip ikinci universite ile aof isletme derslerini alttan alip bitirdim. oss ciktisinda fotografcilik gorunuyor. benzer sorunla karsilasip cozume ulasanlari merakla bekliyorum.