Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Agustos vize basvurusu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
eminsen

Agustos vize basvurusu

Mesaj gönderen eminsen » Pzt Eyl 19, 2016 4:44 am

Merhabalar, Ben 17 Agustos\'da Ankara\'dan vizeye basvurdum hala cevap alamadim. Belgelerde bir eksikligim yoktu ama cok bekleyince rededilme korkusu sardi beni. 24unde de ucak biletim var. Benden 2 gun once yine Ankaradan basvuran arkadasim 20 gunde aldi vizesini. Ayni durumda olan arkadaslar var mi? Daha ne kadar beklememiz gerekecek biliyor musunuz?

Dasein

Agustos vize basvurusu

Mesaj gönderen Dasein » Pzt Eyl 19, 2016 1:08 pm

[quote]eminsen tarafindan yazilan metin:

Merhabalar, Ben 17 Agustos\'da Ankara\'dan vizeye basvurdum hala cevap alamadim. Belgelerde bir eksikligim yoktu ama cok bekleyince rededilme korkusu sardi beni. 24unde de ucak biletim var. Benden 2 gun once yine Ankaradan basvuran arkadasim 20 gunde aldi vizesini. Ayni durumda olan arkadaslar var mi? Daha ne kadar beklememiz gerekecek biliyor musunuz?[/quote]

Merhaba , 11 agustosta Istabul Alman Konsoloslugunda gorusmem vardi.Halen bir haber alabilmis degilim.Dusuncem bu hafta vizemin elime ulasacagi yonunde ama tabiki emin degilim.

Bu arada keske biletleri almasaydin erkenden.
''Arzularinin yanginlari icinde yurur insan''

William Blake

burak0992

Agustos vize basvurusu

Mesaj gönderen burak0992 » Pzt Eyl 19, 2016 1:18 pm

Bence fazla panik yapiyorsunuz, 29 haziranda basvurmustum 11 agustosta vizem elime ulasti.
Be different,make a difference...

eminsen

Agustos vize basvurusu

Mesaj gönderen eminsen » Pzt Eyl 19, 2016 3:15 pm

[quote]burak0992 tarafindan yazilan metin:

Bence fazla panik yapiyorsunuz, 29 haziranda basvurmustum 11 agustosta vizem elime ulasti.[/quote]

Panik yapmamin nedeni okulun kayit tarihi 30\'unda bitiyor. O tarihe kadar Almanya\'da olup kaydimi yapmam gerekiyor

TUM_ERMAN

Agustos vize basvurusu

Mesaj gönderen TUM_ERMAN » Pzt Eyl 19, 2016 7:09 pm

[quote]eminsen tarafindan yazilan metin:

[quote]burak0992 tarafindan yazilan metin:

Bence fazla panik yapiyorsunuz, 29 haziranda basvurmustum 11 agustosta vizem elime ulasti.[/quote]

Panik yapmamin nedeni okulun kayit tarihi 30\'unda bitiyor. O tarihe kadar Almanya\'da olup kaydimi yapmam gerekiyor[/quote]

Okula durumu belirten bir mail at. Gecikme ihtimali de olabilir.