Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ALMANYADA TIP

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ahmet_akdmn

ALMANYADA TIP

Mesaj gönderen ahmet_akdmn » Pzr Ağu 28, 2016 11:46 pm

Benim hem LYS hem de diploma notum 1,06 burada 5953.oldum ve tip kazandim. Orada bir tip fakultesinde okumak istorum Berlinde cok arkadasim var ama sanirim oradaki uniler sartli kabul vermiyorlar. Benim bu not ile okuyabilecegim tip fakulteri var mi? Sartli kabul verenler. Ayrica sartli kabul almam, hazirligi bitirince ve gerekli sinavlari gecince direk sartli kabul veren unide lisans egitimine baslama hakkim oldugu anlamina mi geliyor lutfen yardimci olun

obamaupton

ALMANYADA TIP

Mesaj gönderen obamaupton » Pzt Ağu 29, 2016 1:07 am

Merhaba,

ben tip okumadim ancak cok yakin bir arkadasim hala okuyor scheinfrei oldu ve son staatsexam ini verecek. Sordugun sorular hakkinda pek bir bigim yok ancak onunla gorusturebilirim ikinizi, yardimci olur o da elinden geldigince. Ozel mesaj atarsan facebook linkini ya da mail adresini, ona gonderirim.

Selamlar

Kullanıcı avatarı
welly275

ALMANYADA TIP

Mesaj gönderen welly275 » Pzt Ağu 29, 2016 10:39 am

bu sorulari ozelden cozek yerine forum uzerinden cozerseniz ayni sorunun cevabina ihtiyaci olan biri de yararlanabilir.

obamaupton

ALMANYADA TIP

Mesaj gönderen obamaupton » Pzt Ağu 29, 2016 2:21 pm

ben de oyle olmasini isterim tabii ki fakat arkadasimin buraya gelip forumu takip edemeyecegini bildigimden direk gorusturmeyi teklif ettim. Yardim alan arkadas yardimi aldiktan sonra burada bilgileri payalasabilir isterse.

ahmet_akdmn

ALMANYADA TIP

Mesaj gönderen ahmet_akdmn » Pzt Ağu 29, 2016 9:22 pm

Ben de tam olarak su cevabi yazmak icin simdi oturum actim :) --> Ben arkadas ile gorustukten sonra butun ayrintilari ile her seyi buraya yazacagim :) arkadasimizin da dedigi gibi forumu kullanmakta ciddi anlamda zorluk yasiyorum ama her seyi buraya yazacaktim zaten cunku ben de bu surecte cok zorluk yasadim

ezgi678

Re: ALMANYADA TIP

Mesaj gönderen ezgi678 » Sal Eyl 12, 2023 7:51 pm

Merhabalar ben de o arkadaşla görüşebilir miyim?