Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Diplomanin asli olmazsa

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mfevliyaoglu

Diplomanin asli olmazsa

Mesaj gönderen mfevliyaoglu » Sal Ağu 23, 2016 5:29 pm

Bu yil makine muhendisligini kazandim ve nolur nolmaz diye de Turkiyedeki universiteye kaydimi yaptirdim. Ve kayit esnasinda da lise diplomamin aslini aldilar. Duyduguma gore universite lise diplomasini vermede sorun cikariyormus. Ben lise diplomasinin asli gibidir damgali olan kopyasinin cevirisiyle kayit olabilir miyim ? Diplomanin asli olmazsa sorun cikar mi?

burak0992

Diplomanin asli olmazsa

Mesaj gönderen burak0992 » Sal Ağu 23, 2016 5:52 pm

Lise diplomasini istersen alabilirsin sorun cikarmazlar. Sana "lise diplomasinin aslini elden aldim." diye bir belge imzalatip,diplomanin fotokopisini cekerler ve aslini sana verirler.

Rheinland

Diplomanin asli olmazsa

Mesaj gönderen Rheinland » Çrş Ağu 24, 2016 11:39 am

Merhaba,

Almanyada ki universiteye basvuru yapmak icin evraklarinizin tercumeleriyle birlikte yollamaniz gerekli. Diplomaniza gelince tercume edilmis ve Apostillenmis Diploma fotokopisi cogu zaman kabul goruluyor. Mesela sartli kabul icin kopilerle basvuruluyor.

mfevliyaoglu

Diplomanin asli olmazsa

Mesaj gönderen mfevliyaoglu » Çrş Ağu 24, 2016 1:09 pm

Tamam tesekkur ederim